Bungee jumping nebo tandemový seskok

Miluje výšky a adrenalin? Darujte mu zážitek pro pořádné drsňáky. Jump z nejvyššího mostu, televizní věže, jeřábu nebo rovnou seskok z letadla a pak vteřiny volného pádu mu vyženou tep na maximum. Chcete to zažít s ním? Přece jen, Valentýn je o chvilkách ve dvou. Potom byste měli vědět, že zamilované páry patří k nejčastějším jumperům, kteří se do toho vrhají po hlavě a to odkudkoliv! Proč nevyužít k darování tohoto jedinečného zážitku zrovna Valentýna?

tandemovy-seskok.jpg

Sportovní vozy

Přestože je do města praktičtější pohodlný sedan, neexistuje muž, který by si alespoň občas nezatoužil vyzkoušet stroj se stovkami koní pod kapotou. Dopřejte mu pořádnou adrenalinovou jízdu nebo dokonce trénink na závodním okruhu! Stačí jen vybrat, jestli ho necháte usednout do Ferrari, Fordu Mustang, Lamborghini nebo některého z dalších rychlých strojů.

ford-mustang-shelby-gt500-4294.jpg

Letecké simulátory a trenažéry

Miluje váš partner létání a chtěl by se alespoň na chvíli stát pilotem sportovního letadla, vrtulníku, obrovského dopravního letadla, nebo rovnou stíhačky? Nechte ho prolétnout v leteckém simulátoru! A pokud i vy fandíte zábavě v oblacích, vyrazte společně a užijte si báječné odpoledne v mracích.

letecky-simulator-douglas-dc-9-4058.jpg

Odpoledne ve vlnách

Holky v bikinách a opálení svalovci s prknem v ruce. Taky by se rád stal surfařem kdesi u Atlantiku? Připravte ho na tuhle vodní zábavu už v Čechách. Nevadí, že nemáme moře, surfovou vlnu si může sjet i v Praze! Kopec legrace si užije i naprostý začátečník. Nejprve na bodyboardu, a až zvládne sjet vlnu vleže, přijde na řadu další level vestoje. A jestli chcete zakusit sílu vln i vy, užijte si trénink ve dvou!

indoor-surfing-2957.jpg

Zimní zálety

Zimní krajina má pohádkové kouzlo. Co takhle se na ní podívat z ptačí perspektivy? Není větší romantiky než sledovat západ slunce z horkovzdušného balonu, a to i v zimě. Nahoře je teplota pouze o 1-2 °C nižší než na zemi, ale i tak doporučujeme vzít si s sebou termosku s teplým čajem. A pokud se vám nebude chtít do zimy, žádný strach, voucher platí po celý rok.

last-minute-let-balonem-3964.jpg

Uložit

Reklama