A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.
5cb5ab3f5b19bobrazek.png

 
Mlsání pro celou rodinu, křupky, které chutnají batoleti, dětem nebo dospělým
Chcete svým dětem dopřát zdravou svačinku nebo nebo jen zahnat jejich chuť na něco dobrého? Pak máme pro vás skvělý tip! Zkuste bezlepkové kukuřičné, rýžové či pohankové křupky. Proč vám je chceme doporučit? Jsou bez soli, bez lepku a jsou vhodné pro děti již od 6 měsíců. Takže je můžete bez obav nabídnout i svému batoleti. Bezlepkové křupky nejsou však jen dobrotou pro malé. Křupky s příchutí, ve sladké nebo slané variantě, jsou oblíbené i u větších dětí a dospělých, kterým záleží na nutričně výhodnější variantě mlsání.  blobid0.png
Bezlepkové křupky vždy po ruce
Bezlepkové křupky se vám určitě budou hodit na výletech nebo na cestách, na procházce s dítětem v kočárku. Můžete je mít stále po ruce a budou se vám hodit vždy, když není k dostání vyvážená svačinka. Také když chcete zahnat malý hlad, který vás přepadne v autě, ve škole, v práci, v přírodě nebo někde na cestách. Jsou ale také skvělou alternativou oplatek, chipsů a jiných snacků když relaxujete doma, čtete si knížku nebo se díváte na televizi. 

Jaké křupky REJ můžete ochutnat? Proč chutnají všem?
Křupky REJ budou chutnat každému. Můžete totiž vybírat z mnoha chutí, tvarů a variant, z nichž některé jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku. Kromě kukuřičných křupek si můžete vybrat také výraznější pohankové nebo extra křehké rýžové, všechny bez přídatných látek a soli. Dbáte-li na složení svého jídelníčku, jsou pro vás ideální variantou.
Větší děti a dospělí si s chutí křupnou do ochucených křupek – jemně solených, pomerančových a jahodových s lyofilizovaným ovocem, banánových s čokoládou, arašídových s nižším obsahem tuku a soli nebo do velmi oblíbeného barevného mixu kukuřičných kuliček s příchutí několika druhů ovoce. Vidíte, že máte z čeho vybírat. Tak vzhůru do křupání!
5cb5ab835eb76obrazek.pngZábava pro děti – to je svět pana Křupky na www.pankrupka.cz
Křupky REJ pro malé mlsaly jsou spojené s postavou pana Křupky. A ten ve svém virtuálním světě nabízí dětem spoustu her a zábavy! Na stránkách www.pankrupka.cz děti najdou jednoduché hry, omalovánky, bludiště a Velkou letní soutěž! V balíčku pana Křupky získáte spolu s nejoblíbenějšími křupkami také originální omalovánky a pastelky. V zásobě má ještě spoustu dalších nápadů a překvapení, tak sledujte svět pana Křupky, ať vám nic neuteče.Pozor, můžete se zapojit do soutěže a vyhrát tady krásné ceny!
KŘUPKY REJ ZAKOUPÍTE V PRODEJNÁCH GLOBUS, TESCO, ZDRAVÝCH VÝŽIVÁCH, NA ROHLIK.CZ, KOMPLETNÍ SORTIMENT ZNAČKY REJ VÝHODNĚ OBJEDNÁVEJTE NA www.rejfood.cz
5cb5ab4e429f1obrazek.png

 

Reklama