Náš sobotní oběd, pečené kuře s dýní a cibulí, jsem připravil v kulatém pekáči FiveStar Legend. Ten lze použít do trouby vyhřáté až na 240°C. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli s několika-vrstvým smaltem a nepřilnavým povrchem Quantanium®, který zajistí dlouhé roky používání bez škrábanců. Dostupný je ve třech velikostech, takže si můžete vybrat, jaký rozměr je pro vás vhodný. Já jsem testoval největší velikost s průměrem 28 cm.
5ea80086c80d3obrazek.png
Do pekáče jsem postupně naskládal kuřecí křídla, stehýnka, nakrájenou dýni a cibuli. Vše jsem osolil a velmi mírně pokapal slunečnicovým olejem. Vše jsem vložil do trouby vyhřáté na 180°C a nechal péct asi 90 minut, posledních 20 minut bez pokličky. Vše se krásně propeklo, nic se nepřipálilo a pekáč putoval do myčky. K masu a dýni jsem jako přílohu ohřál jáhlový knedlík a přidal syrová rajčátka.
5ea800b719333obrazek.png

Delimano FiveStar Legend kulatý pekáč je součástí Delimano exkluzivní řady vysoce kvalitního nádobí, které nabízí extrémní odolnost díky speciálnímu procesu výroby, společně s atraktivním, stylovým designem. Dvě praktické úchytky pomohou k jednoduššímu používání, takže s ním můžete pohodlně manipulovat. Pekáč je vhodný k použití do trouby pro pečení i na elektrický, plynový, či indukční sporák.
5ea800c31a08fobrazek.png

Díky kvalitní oceli má pekáč vysokou teplotní vodivostí pro rychlejší vaření s menší spotřebou energie. Dvě vrstvy smaltu ochraní nádobí proti běžným chemikáliím a trojitá vrstva Quantanium®  zajistí dlouho-trvající, prakticky nepoškrabatelný povrch.
5ea800e63f838obrazek.png
5ea801d6ed7d9obrazek.png

Celou nabídku najdete na DELIMANO.CZ

Naše dlaší články:

Reklama