milka.jpg

Marta Kratochvílová, editorka

Čokoládu miluji a vždy mě takové testování potěší. Tentokrát jsme ochutnávaly srdíčka Milka, která jsou skvělým dárkem třeba ke Dni matek nebo pokud někomu chcete poděkovat nějakou maličkostí. Z bonboniér Figaro jsme testovaly Tiatianu a hořkou a mléčnou verzi Symfonia. Ta mě hodně nadchla. Je zde šest druhů pralinek s různými náplněmi. Nejvíc mi chutnala jahodová, byla to velmi zajímavá kombinace. A skvělá byla také dlouhá lískooříšková. Co se týče srdíček Milka, ty mám moc ráda, ostatně jako všechny čokolády od Milky. Vždy po nich sahám, pokud chci dát někomu za laskavost třeba čokoládu.

5eb2842ed46ceIMG-20200506-110931.jpg

Veronika Bulánková, redaktorka

Zase čokoláda! Takové testování miluju. Čokoládová srdíčka Milka dobře znám a mám je moc ráda. Spojení čokolády, která se krásně rozplývá, s jemnou náplní je naprosto super. Jde také o skvělý tip ke Dni matek, sama jsem ji loni mamince dala. Bonboniéra Tatiana je pro mě také osvědčenou klasikou a vždy jsem ji dostávala, když jsem byla malá k svátku. Naopak Symfonia pro mě byla novinkou, moc mi chutnala mléčná i hořká verze. Z mléčné mě nejvíc zaujal čokoládový bonbon s mandlemi. 

IMG-20200506-111126.jpg

Karolína Waberová, redaktorka

Bonboniéry rozdávají radost už desítky let, na tom se nic nezměnilo. Ale co se stále mění k lepšímu, je kvalita čokolády a originalita. Už dávno nejde jen o obyčejné čokoládové kuličky, ale o plejádu různých tvarů a barev. Líbí se mi právě třeba jahodové pralinky hořké Figaro Symfonie, které potěší svou svěží chutí. Za mě jde o bonboniéru, kterou bych se nebála darovat každému milovníkovi čokolády.

5e9eb9583ab06obrazek.png

Psaly jsme také:

 

Reklama