Kdo jsou Prime Time Voice? Jazzová kapela, která se díky jednolitému aranžérskému rukopisu neomezuje ve výběru písní pouze na jeden hudební žánr. V jejich repertoáru je tak možno nalézt melodie swingové, filmové, věčně zelené i pozapomenuté, vyslovené hity i písně autorské, které se možná hity teprve stanou.

trio

Formaci tvoří dámské vokální trio s bohatým pěveckým curriculum – Dája Šimíčková, Taťána Roskovcová a Marta Marinová, doprovázeny jsou triem zkušených jazzmanů. Šestice hudebníků jde, jak sama říká, po „vnitřní síle hudby“ a opírá se při tom o aranžérské a autorské schopnosti kontrabasisty Jarka Šimíčka, nezaměnitelný zvuk kytary Jiřího Kováře a jemný tep bubeníka Jana Dvořáka.

jlo

Prime Time Voice se na české jazzové scéně pohybují třetím rokem a časem rozhodně nemrhají. Za tu dobu se stali běžnou součástí pražské jazzové klubové scény, mají na kontě řadu festivalů i koncerty v zahraničí. Letos před prázdninami jim vyšlo již druhé CD  s příznačným letním názvem Lazy afternoon a s řadou původních českých písní. Jeho křest proběhne spolu s koncertem 14.9. 2016 v 19.30 v Royal theatre na Vinohradské třídě v Praze  a posluchači se mohou těšit nejen na hudbu, ale i na kmotry Milana Šteindlera a Ivo Šmoldase, taneční vsuvku českých „lindy hopperů“ K. a R. Fojtů a na zbrusu nový videoklip k titulní písni.

Více informací na www.prime-time-voice.com

Reklama