Je pro vás důležitý zdravější životní styl a milujete chutné svačinky? TUC Bakefuls jsou nové lupínky plné nefalšovaných ingrediencí. Křupavé a vonící po ohni a v balení tak praktickém, že se vejde do batohu, vaku, kabelky nebo větší kapsy.
5d3ee53cd00d6obrazek.png

Balení, které vás bude bavit

Nekompromisní balení, které vynechává nadbytečné množství vzduchu, ale je plné chutných a křupavých plátků, jež nenechají nikoho dlouho váhat s ochutnáním. Velikost balení? Ano, praktické! Není potřeba vláčet s sebou obrovský pytel klasických brambůrků, který se nikam nevejde. Toto balení je tak akorát pro jednoho a vejde se i do boční kapsy u batohu, do kabelky nebo do kapsy boyfriend džínů. Prostě tak, aby byly hned po ruce.

Pečené lupínky

TUC Bakefuls nejsou ani chipsy ani krekry. Jsou to lupínky, které si pevně drží typickou kvalitu TUC. To, co je povyšuje na další úroveň požitku, je i proces jejich přípravy. Lupínky TUC Bakefuls jsou pečené, nikoliv smažené a obsahují méně soli. Liší se i tím, že jsou lehčí a tenčí, ale zároveň jim nechybí křupavost, která je tolik oblíbená u krekrů i chipsů.

Tři příchutě, které si zamilujete
5d3ee5793d292obrazek.png

Najdete je v regále ve třech oblíbených příchutích solené, s příchutí krémového sýru a cibule a s chutí Sweet Chilli.

TUC Bakefuls Salt zachutnají klasikům, libujícím si v plné chuti základních ingrediencí. Jsou tu pro ty, kteří nedělají kompromisy a rozhodují se rychle, protože vědí, co jim nejvíc chutná, a jdou si za tím.
5d3ee5efb514dobrazek.png

Odvážnější experimentátoři si přijdou na své s TUC Bakefuls Sweet Chili. Není třeba popisovat více, stačí říct, že s jedním kouskem objevíte galaxii rozmanitosti všech zákoutí a odstínů červeného sladkého chilli. Kdo jednou ochutná, nebude chtít jinak.
5d3ee600e8ffaobrazek.png

Trojici dokonalosti chutí zakončuje osvědčený nejlepší „buddy“ českého apetitu – kombinace smetany a cibule nesoucí se na jemném křupnutí každého lupínku.
5d3ee60e35346obrazek.png

Opravdové ingredience

Pro všechny TUC Bakefuls platí jednoduché pravidlo!  Žádné zbytečné náhražky v podobě příchutí, ale reálné ingredience! To je to, co vás povede k tomu, podělit se o zážitek i s někým dalším.

Těšíte se na nové TUC Bakefuls nebo jste je už ochutnali? My se v redakci těšíme na testování! O tom, jak nám chutnaly vám dáme samozřejmě vědět.
5d3ee5cf99db7obrazek.png

TUC můžete sledovat na sociálních sítích:

Reklama