VirginRiver-Season2-Episode4-00-04-18-07-C.jpg
Foto: Netflix

Hlavní hvězdou příběhu je zdravotní sestra a porodní asistentka Mel Monroe (Alexandra Breckenridge), která se do malého městečka Virgin River, které leží v severní Kalifornii, přestěhovala, aby unikla své srdcervoucí minulosti.

Setkává se zde s nevrlým postarším lékařem a zároveň novým šéfem Docem Mullinsem (Tim Matheson), starostkou Hope (Annette O’Toole), která strká nos všude, kam nemá a vměšuje se do osobních záležitostí snad každého obyvatele městečka, a také s bývalým vojákem a šarmantním majitelem místního baru Jackem (Martin Henderson).

Mel rychle zjišťuje, že život ve Virgin River není takový, jak původně čekala. A i když se trochu ze začátku brání, nakonec v něm potká i lásku. V seriálu se odehrává řada lékařských ale i osobních dramat. A objevuje se zde i několik postav se záhadnou, složitou minulostí.

I po čtyřech řadách seriál diváky, a obzvláště divačky, stále baví, což potvrzuje nejen jeho sledovanost na Netflixu, ale například i hodnocení na ČSFD, kde má pěkných 68 %. Po slabší třetí řadě byla čtvrtá zase tam, kde ji diváci chtěli mít.

Pátou řadu se Netflix rozhodl naservírovat divákům, jak už má poslední dobou zvykem, na dvě řady. Deset epizod dorazí 7. září a po nich budou následovat dvě speciální sváteční epizody, které Netflix vydá 30. listopadu.

vr-1-.jpg
Foto: Netflix

Zdroje: Netflix, Seriál, ČSFD, Netflixer

Reklama