Foto: Netflix

Seriál Virgin River měl na Netflixu premiéru 6. prosince 2019. Diváci se ihned zamilovali do příběhu zdravotní sestry a porodní asistentky Mel Monroe (Alexandra Breckenridge), která se do malého městečka v severní Kalifornii přestěhovala, aby unikla své srdcervoucí minulosti.
 
Rychle zjistí, že život v malém městě není to, co očekávala, když se setká s nevrlým místním lékařem, svým novým šéfem Docem Mullinsem (Tim Matheson), starostkou Hope (Annette O’Toole), která se vměšuje do osobních záležitostí všech kolem a bývalým vojákem a šarmantním majitelem místního baru Jackem (Martin Henderson).


 
V seriálu se odehrává spousta lékařských ale i osobních dramat. A objevuje se zde několik postav se záhadnou nebo složitou minulostí. Najde se zde opravdu něco pro každého.
 
První série však skončila poměrně otevřeně a napínavě, a tak už se fanoušci nemohli dočkat pokračování. To přišlo minulý týden 27. listopadu 2020, kdy Netflix vydal druhou sérii. V té se můžeme těšit na další drama mezi Mel a Jackem. Obstojí jejich vztah?

Reklama