Také často bojujete s časem? Máme toho hodně, přijdete domů unavení a nechce se vám do přípravy náročné večeře? Máte na něco dobrého chuť a vaše chuťové buňky chtějí něco víc než jen studenou večeři? Pak máme pro vás super tip na tři novinky od MAGGI Nápady. Jsou to Nudle z pánve - můžete si vybrat ze tří variant, podle toho na co máte chuť!

Pohodlně a chutně uvaříte večeři, na které si pochutnají všichni, a přitom příprava vám nezabere víc jak 9 minut času. I když se může recept zdát netradiční, je při tom úplně jednoduchý. Podle toho, které si vyberete, stačí přidat pár ingrediencí a večeře přímo z pánve bude hotová hned!

Jaké nudle z pánve od MAGGI Nápady právě teď můžete vyzkoušet?

  • Kuře na kari se zeleninou
  • Restované kuře se žampiony
  • Mleté maso se zeleninou alá ratatouille

Kuře na kari se zeleninou - pro přípravu budete potřebovat kuřecí maso (250g), červenou papriku, pórek, mrkev a lžící oleje
Maggi

Restované kuře se žampiony - pro přípravu budete potřebovat kuřecí maso, nejlépe prsa (250g), zelenou papriku, 200g žampionů, lžící oleje
Maggi

Mleté maso se zeleninou alá ratatouille - pro přípravu budete potřebovat mleté maso (250g), žlutou papriku, rajče, cibuli, menší cuketu (100g), lžíci oleje

Maggi

Přesný postup najdete na obale nudlí z pánve, které jste se rozhodli připravit
Receptura všech tří produktů je bez přídavku glutamátu a konzervantů

Pozor, soutěž na Žena-in!

Chcete nové nudle z pánve od Maggi Nápady vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže, máme připraveny balíčky pro deset výherkyň!

Zapojte se do probíhající soutěže Hravé vaření!
Kupte tři produkty Maggi a vyhrajte!

Připomínáme soutěž, která se značkou Maggi probíhá a o které vás pravidelně informujeme! Je před námi víkend a víkendové vaření, můžete spojit příjemné s užitečným - kupte si 3 produkty Maggi, které použijete pro přípravku pokrmů a zapojte se do soutěže! Pozor, soutěž už bude brzy končit!

Každý týden se rozdá 1000 výher (vždy je na výběr několik druhů cen, které se každý týden mění)! Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v době jejího trvání a dokonce i víckrát! A jaká je hlavní výhra? Nejúspěšnější soutěžící - ten, který bude mít k poslednímu dni soutěže, tj. dne 10. 6. 2012 ve 23:59:59, nejvíc platných vstupů, získá hlavní výhru ve formě poukázky na kuchyň v hodnotě 100 000 Kč.

Více na www.hravevareni.cz. Nezapomeňte si schovat účtenku! Bez kontroly vaší účtenky dárek nedostanete! Sledujte stránky www.hravevareni.cz, ať víte, jaké dárky budou v nabídce příští týden.

Reklama