Půlměsíční město: Rod země a krve
Sarah J. Maasová

obrazek.pngZačátek temné fantasy trilogie od autorky bestsellerové série Skleněný trůn

Bryce měla perfektní život, skvělou práci a na programu jeden legendární večírek za druhým, jenže pak démon zavraždil její přátele a ona zůstala sama a zlomená. Když údajný zabiják skončí za mřížemi, ale zločiny pokračují, Bryce se pustí do vyšetřování. A hodlá se pomstít. Spolu s Huntem, padlým andělem obdařeným brutální silou, sestoupí do podsvětí města, které rozežírá temnota. Dokážou se zlu postavit dřív, než pohltí vše, na čem jim kdy záleželo?


5f771119c115cobrazek.pngJe už pravidlem, že populární autorka young adult fantasy titulů Sarah J. Maasová bere útokem žebříčky bestsellerů po celém světě: knih z jejích sérií Skleněný trůn a Dvůr trnů a růží se celosvětově prodalo přes 9 milionů. Nyní nastal čas na zbrusu novou třídílnou sérii s názvem Půlměsíční město. Ta začíná knihou Rod země a krve, která čtenáře zavede do fascinujícího prostředí plného andělů i démonů.
Sarah J. Maasová v ní rozehrála temnou partii, kterou si určitě nenechá ujít žádný dospívající ani starší fanoušek napínavé a akční fantasy.

Více na ALBATROSMEDIA.CZ
5f76e1f015afcobrazek.png

Reklama