Jsou vaše děti často nemocné? Myslete na věci, které vám mohou v takových situacích pomoci

Jistě znáte stavy, kdy je vaše dítě nemocné. Nepříjemná situace, nemocné dítko se musí vyležet, musíte si vzít v zaměstnání volno nebo řešíte, která z babiček či dědečků může být s dítětem doma. Kromě běžných nemocí, které dítě dokáží pěkně potrápit, může vaše dítě také postihnout onemocnění, které je vážnější a vyžaduje zvláštní péči nebo hospitalizaci. Taková situace je náročná jak na zdraví dítěte, tak i pro vás, pro rodiče. A to nejen pro psychickou zátěž, ale také pro vaši peněženku, pokud musíte být s dítětem doma déle, musíte to řešit v zaměstnání - buď dovolenou nebo neplaceným volnem.

dítě

Pro takové situace, které si nepřeje žádný z rodičů a příbuzných, máme pro vás tip na připojištění, které vám pomůže tuto vážnou situaci lépe zvládnout.
Jak je tato situace svízelná ví například Jana, matka šestiletého Jakuba. Díky exotické dovolené onemocněl žloutenkou typu E. Do řešení této nemoci se musela zapojit celá rodina, naštěstí Jany maminka je v práci na zkrácený úvazek a mohla Jakuba často hlídat. Stejně tak ale si musela Jana vzít v práci neplacené volno, naštěstí ji vedení firmy vyšlo vstříc. Finanční ztráty musela rodina ustát, důležitější však byla péče o dítě, aby se uzdravil a mohl do školy.

Naším tipem je připojištění pro případ závažných onemocnění dětí

Jsou momenty, kdy potřebujete být se svými dětmi. Díky bonusu 20 % pojistné částky navíc, který vám vyplatíme v případě nejzávažnějších diagnóz, se nemusíte starat o výpadek příjmů nebo hledat další prostředky na léčbu.

Připojištění pro případ závažných onemocnění dětí zahrnuje 55 nejčastějších diagnóz, poskytuje vám tak nejširší krytí na trhu. Připojištění je unikátní také tím, že trvá nadále i v případě, kdy jeho část vyčerpáte. Původní pojistná částka tak bude po vyplacení pojistného plnění snížena o hodnotu vyplaceného pojistného plnění a zároveň bude snížena výše pojistného.

Toto připojištění si můžete sjednat například k investičnímu životnímu pojištění ING Smart, které flexibilně odráží vaše potřeby ve všech životních situacích.
Pro více informací navštivte www.ingpojistovna.cz/deti nebo nás kontaktujte na klientské lince 800 111 464. (Na stránkách www.ingpojistovna.cz najdete také seznam onemocnění, diagnóz, kterých se toto připojištění týká.)

 

Reklama