Jedete na dovolenou? Pak si nezapomeňte přibalit nějaké zajímavé čtení. Žena-in má pro vás tip. Nakladatelství Motto právě vydalo nový román a novou detektivku.

Marie Nurowská: Setkání v Paříži

Setkání v PařížiPatříte-li mezi čtenářky, které v knihách nejraději nalézají lásku, pak právě pro vás je tento příběh vášnivé lásky zralé ženy a mladého muže.

Profesorka literatury na Varšavské univerzitě přijme nabídku, aby přednášela studentům polonistiky na Sorbonně. Ubytuje se v malém hotýlku, kde se seznámí s mladým ruským historikem Alexandrem, který v Paříži píše knihu o Romanovcích. Navzdory velkému věkovému rozdílu se ti dva do sebe zamilují, i když Julie se stále se prohlubujícího vztahu děsí.                               

ISBN 978-80-7246-424-1
Váz., 280 stran, 239 Kč

 

Ruth Rendellová: Bezejmenná oběť                                         

Bezejmenná oběťMáte raději napínavé příběhy? Pak si pořiďte novou detektivku, v níž inspektor Wexford pátrá po totožnosti mrtvé dívky.

Vrchního inspektora Wexforda požádá o pomoc jeho lékař. Ztratila se mu totiž dcera, odešla na úřad práce a už se nevrátila. Wexford netuší, že tento zpočátku poměrně banální případ mu nakonec dá pořádně zabrat. Při pátrání po dívce totiž narazí na tělo jiné mladé ženy, jejíž totožnost se mu nedaří zjistit. Po první vraždě následuje další. Wexford tuší, že spolu obě násilné smrti souvisejí a že první oběť je klíčem k celému případu. Jenže nikdo mrtvou ženu nepoznává…

ISBN 978-80-7246-472-2
Váz., 328 stran, 249 Kč  

Více najdete na www.motto.cz

 

Reklama