Hlavní turistická sezóna je za dveřmi. Desítky tisíc klientů cestovních kanceláří se nyní rozhodují, kam pojedou letos v létě na dovolenou. Právě pro ně je podle ředitelky prodeje Silvie Kubašákové určen stručný katalog Nejlepší místa pro dovolenou 2004, který je výběrem nejlepší letní nabídky cestovní kanceláře. Katalog nabízí několik desítek dovolenkových pobytů v nejžádanějších destinacích celého světa.

Hitem letošního léta budou podle zkušeností cestovní kanceláře zájezdy do španělských destinací, do Řecka a na řecké ostrovy. „Slunečné počasí si naši klienti užívají v hotelech při pobřeží. Na slunných Kanárských ostrovech, na Krétě nebo na Kypru se letní teploty moře pohybují kolem 25 °C,“ přibližuje klimatické podmínky letní dovolené Silvie Kubašáková. Ubytování je cestovní kanceláří zajištěno nejčastěji v hotelech, rodinných pokojích nebo v apartmánech s kuchyní a sociálním vybavením. Osmidenní pobyt s jedním dítětem do 14 let lze podle prodejců cestovní kanceláře koupit i za necelých patnáct tisíc korun.

Nejoblíbenější atrakcí pro většinu turistů a návštěvníků jsou podle delegátů Cestovní kanceláře FISCHER pobyty v aquaparcích. Spletité tobogány a vodní vířivky tvoří dokonalou kulisu krásné letní dovolené. Stále více populární jsou vodní sporty, především potápění. Pro sportovní aktivity tohoto charakteru je nejvhodnější Egypt, kde jsou pod hladinou Rudého moře vynikající podmínky pro sportovní i rekreační potápění.

Součástí hlavní nabídky Cestovní kanceláře FISCHER jsou nejen tradiční destinace, jako Kanárské a řecké ostrovy, Mallorca, Egypt nebo Tunisko. Exoticky zaměřené zájezdy připravil FISCHER na Kubě, Seychelách, Mauriciu, Barbadosu a v Dominikánské republice.

Ve všech přímořských letoviscích je široký výběr hotelů všech cenových kategorií, které jsou situovány blízko písečných nebo kamenných pláží a řadí se mezi nejvyhlášenější v dané oblasti.

Reklama