Přiveď mě zpátky
B. A. Paris

„Ona se ztratila, on šel dál, ale zůstala spousta tajemství...Až doteď“

Byli mladí a zamilovaní. Na dovolené ve Francii zastavili u benzinové pumpy a Finn si odskočil. Když se vrátil, byla Layla pryč a už ji nikdy neviděl. Aspoň tak vypovídal na policii. O mnoho let později se Finn zasnoubil s Laylinou sestrou Ellen. Jenže najednou zavolala policie, že někdo Laylu spatřil. Začaly se objevovat dávno ztracené věci z její minulosti, tajné zprávy, různé stopy a varování. Co neznámý chce a kolik toho ví?

Přečtěte si recenzi naší čtenářky:

Třetí kniha této spisovatelky Přiveď mě zpátky vtáhne čtenáře do příběhu záhadně ztracené Layly, přítelkyně Fina, během dovolené ve Francii. Po dvanácti letech, kdy je už Fin žije nový život se sestrou Layly Ellen, se policie ozve se zprávou, že se byla jeho ztracená přítelkyně. Tehdy začíná hra na kočku a myš, série vyhrožování, tajností a lhaní...

Jak to celé dopadne, vám samozřejmě neprozradím. Bohužel však tuto knihu zatím považuji za nejslabší ze všeho, co jsem od autorky četla. Obecně se mi líbí nápady a zápletky, které B. A. Paris ve svých knihách využívá, v tomto případě je ale hodnotím jako trochu překombinované. Ale pozor, jedná se o můj subjektivní pohled. Máte-li rády knihy, které jsou napínavé a do konce nebudete tušit, jak to celé dopadne, jsou vhodné na letní povalování se na dece nebo u bazénu nebo si zkrátka chcete jen oddechnout, hurá do čtení.
Hana K.

O autorce
B. A. Paris pochází z francouzsko-irské rodiny. Vyrůstala v Anglii, později se ale s rodinou přestěhovala do Francie, kde strávila několik let prací v mezinárodní bance, poté absolvovala rekvalifikaci na učitelku a s manželem založila jazykovou školu. Dosud žijí ve Francii a mají spolu pět dcer. Její literární kariéru odstartoval psychologický thriller Za zavřenými dveřmi, který se stal světovým i českým bestsellerem.

Knihu koupíte na ALBATROSMEDIA.CZ

Reklama