Napínavé a návykové čtení s neomezeným přístupem do nablýskaného světa  hollywoodských celebrit. Román o tom, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry.

NEDOSTIŽNÍ, ALYSON NOËLOVÁ

Každý to chce někam dotáhnout.

Layla Harrisonová hodlá skoncovat s vysedáváním na pláži a raději hlásat trefné postřehy zpoza reportérského pultu. Aster Amirpourová má chuť seřvat každého dalšího vedoucího castingu, od kterého uslyší:  „Chceme to pojmout etnicky, ale jinak etnicky, než jak jste etnická vy.” Tommy Phillips sní o tom, že si koupí dvanáctistrunnou kytaru a díky virtuóznímu hraní si prorazí cestu zpátky do života svého slavného otce, který ho kdysi opustil.

Avšak Madison Brooksová už dávno uchopila svůj osud pevně do rukou a udělala si z něj poskoka. Je nejzářivější hollywoodskou hvězdičkou a všechno, co udělala pro svou slávu, je pouhou skvrnou na chodníku, zemí pod jehlovými podpatky jejích lodiček značky Louboutin.

nedostižní

Tedy aspoň do chvíle, než se Layla, Aster a Tommy nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do okouzlujícího, avšak drsného světa losangeleských nočních klubů. Hraje se o hodně a Madison Brooksová je hlavní kořistí. Ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží.

Román o tom, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát nejčernější noční můry.

Nedostižní jsou první knihou napínavé trilogie o třech zcela odlišných teenagerech, kteří se nechají zlákat k účasti v soutěži, díky níž dostanou VIP pozvánku do nablýskaného, avšak drsného světa nočních klubů v Los Angeles. Hraje se o hodně a hlavní kořistí je hollywoodská hvězdička Madison Brooksová.  Ale ve chvíli, kdy se naděje soutěžících začnou rozhořívat jako hvězdy pod příkrovem kalifornského smogu, Madison Brooksová zmizí… A představu světlých zítřků rázem zahalí mlha lží.

Alyson Noëlová  v Nedostižných s mistrovstvím sobě vlastním odhaluje, jak se z našich nejtoužebnějších snů mohou stát ty nejčernější noční můry.

Román NEDOSTIŽNÍ z anglického originálu Unrivaled přeložila do češtiny Lucie Simerová, vyšlo u Harpers Collins CZ 10. května 2016.

CHCETE ZÍSKAT TUTO KNIHU? ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE A 10 Z VÁS JI MŮŽE ZÍSKAT! SOUTĚŽ NAJDETE ZDE.

alyson noel

Alyson Noëlová je držitelkou řady literárních ocenění, zejména za literaturu pro mládež. Napsala třiadvacet románů, z nichž osm se během dvou let umístilo na prvních příčkách seznamu bestsellerů New York Times; pravidelně se její novely objevují na seznamech bestsellerů USA Today, LA Times, Publishers Weekly, Wall Street Journal a dalších.

Knihy Alyson Noëlové byly přeloženy do 36 jazyků a vydány ve více než 50 zemích světa.

Světového věhlasu se jí dostalo díky velmi populárním knižním sériím v žánru young adult Nesmrtelní (Immortals) a Hledači duší (Soul Seekers) a sérii ze středoškolského prostředí Život Riley Bloomové (Riley Bloom). V Nedostižních, které vyšly současně v 16 jazycích ve více než 200 zemích světa 10. května 2016 (také v ČR), nás zavede do přitažlivého světa nočního klubového života v Los Angeles, o kterém sama autorka říká: „Prostředí nočních klubů má v sobě bezesporu něco sexy a tajemného – je to jako maškarní bál pro vyvolené!“

Alyson Noëlová se narodila se a vyrůstala v okresu Orange v Kalifornii, žila na ostrově Mykonos v Řecku i na Manhattanu v New Yorku. V současné době bydlí v jižní Kalifornii.

Více informací naleznete na www.alysonnoel.com.

Reklama