Koupaliště THERMAL CORVINUS ve Velkém Mederu na Slovensku, vzdálené 65 km od Bratislavy, se nachází na okraji města u krásného stohektarového lesoparku. Termální voda vyvěrá ze dvou pramenů a má blahodárné účinky na pohybový aparát. Užijí si zde milovníci atrakcí, sportovci i rodiče s dětmi.

meder

Středisko připravuje pro tuto sezónu řadu novinek. Na prvním místě jsou to dva unikátní tobogány, jejichž součástí bude skluz tobogánových potrubím a přejezd obrovskou rampou nebo vyústění do pestrobarevného trychtýře. Spolu se skluzavkami bude mít středisko k dispozici jedenáct adrenalinových atrakcí.

meder2

Návštěvníci si je budou moci vyzkoušet již v červenci. Odpočinek vám zpříjemní bazény. Momentálně jich funguje sedm a v létě k nim přibudou další dva. Sportovní plavci si mohou zaplavat v plaveckém bazénu s délkou 50 metrů a teplotou vody 25 °C. Děti mají vyhrazený prostor ve venkovním dětském bazénu s hracími elementy jako je například vodní trychtýř a dělo.

meder3

Geotermální voda ve středisku má blahodárné účinky na pohybové ústrojí. Její teplota dosahuje 25 až 37 °C. Celkový objem vodné plochy je 3 400 m2.  Celý areál se vyznačuje útulným prostředím, čemuž napomáhá velké množství zeleně a přilehlý lesopark. Nechybí zde rychlé občerstvení ani restaurace, kde si mohou návštěvníci pochutnat na tradičním Halászlé nebo typickém maďarském paprikáši a guláši.  Během léta je pro rodiče s dětmi k dispozici ostrov drobečků, kde se tým bavičů postará o děti, zatímco rodiče mohou v klidu relaxovat. Středisko celoročně pořádá animační programy. Děti se určitě zabaví na diskotéce pro nejmenší, dospělí na vodním aerobiku nebo v korunách zelených stromů na lanové dráze Tarzania.

meder4

Během letní sezóny zaplatí dospělý návštěvník za celodenní pobyt 9 Eur. Rodinný balíček určený pro dvě dospělé osoby a jedno dítě vyjde na 21 Eur. Pro ubytované hosty jsou poskytnuty extra slevy.

Další informace, fotky areálu i možnost virtuální prohlídky najdete na www.thermalcorvinus.sk

meder4

Zdroj: tisková zpráva

Reklama