5d1c8a822245eobrazek.png
Minulý týden jsme si užili grilovací večírek spolu se čtenářkami a blogerkami. Horký podvečer, grilované dobroty a nachlazená vína. Bylo to skvělé a moc jsme si to všichni na našem redakčním dvorku v centru Prahy užili. Partnerem naší akce byl Kaufland a my jsme měli možnost ochutnat vína od jejich vlastní značky Cultura Vini. Protože nám tato vína velmi chutnala, a navíc jsou k dostání za velmi příznivé ceny, rádi vám předáme naši pozitivní zkušenost a inspiraci pro vaše letní párty.
5d1c8a589b810obrazek.png

Kaufland nabízí vlastní značku Cultura Vini, která zahrnuje vína z několika kontinentů, která vybrali jeho sommelieři a vinařští experti. Je to výběr toho nejlepšího z celého světa, například vína francouzská, italská, španělská, australská, kalifornská nebo jihoafrická. Všechna jsou v kontrolované kvalitě, s etiketou, ze které lze vyčíst zemi a oblast vinohradnictví, podrobnosti o chuti a vůni vína, kolik procent alkoholu obsahuje i teplotu servírování. Vyberte si z širokého sortimentu přesně to, co máte rádi. Vína Cultura Vini koupíte pouze v Kauflandu. A ještě za prima ceny.
5d1c8a9cb5df9obrazek.png
Pro ty, kteří milují prosecco máme tip na Prosecco Cultura Vini. Je jako stvořené pro letní večer. Lehké, chutné a velmi příjemné. Podle výrobce má vůni i chuť ovocných tónů, je svěží a chuť doplňuje příjemná kyselina. Hodí se jako přípitek, do koktejlů nebo jen tak samotné. Ideální teplota pro podávání je 8-10 °C. Cena za 0,75 l 109,90 Kč.
5d1c8adac69d6obrazek.png
Další vínem, které jsme měli možnost testovat je italské bílé víno Pinot Grigio Cultura Vini. Když ho pijete, cítíte na jazyku příjemnou chuť hrušek. Myslíme, že je opravdu povedené a pro letní párty velmi vhodné. Cena za 0,75 l 69,90 Kč.

Jestliže jste vyznavačem červeného vína, pak naším dalším tipem je chilské Cabernet Sauvignon Cultura Vini s ovocnými tóny, rozhodně se hodí k tmavému masu a steakům. Cena za 0,75 l 59,90 Kč5d1c86fbb7f24obrazek.png

Vína nám chutnala moc, všichni ochutnali prosecco jako uvítací drink. Protože se s chutí vypilo všechno, bylo jasné, že ihned našlo své oblíbence. Všechny vína byla velmi dobrá, rádi vám je doporučíme pro vaše setkání s přáteli.
blobid0.png

Více informací naleznete zde.

Reklama