Pokud máte právě chuť spíše na lehčí salát, zkuste ho doplnit o restované Tofu přímo z pánvičky. Je skvělé, že se jedná o rychlé a chutné jídlo pro celou rodinu. Příprava vám zabere minimum času. Ať už jste milovníky tofu nebo se jednoduše chcete stravovat zdravě, vyváženě, rozmanitě a nechcete v kuchyni strávit hodiny času, určitě ho vyzkoušejte.

Tofu na pánev Toscana chutná výborně - toskánské koření a kombinace sušených rajčat a česneku mu dodává krásně bylinkovou a lehce svěží chuť. My jsme Tofu vyzkoušeli jako součást salátu, ale také jsme ho přidali do špenátové směsi s dalšími rostlinnými ingrediencemi.

01.jpg

 Tofu na pánev Toscana se špenátem 
603f8698c8430obrazek.png

Ingredience:

  • LUNTER Tofu na pánev Toscana
  • Listový špenát (množství podle vaší chuti, berte na vědomí, že se objem porce špenátu po tepelném opracování zmenší)
  • 1 menší cibule
  • 3-4 stroužky česneku
  • Olivový olej
  • Rostlinná smetana asi 2 dcl (například Kaufland veggie) nebo sójové mléko (například Alpro)
  • Sůl
  • Pepř
  • Trochu bílého vína na podlití
  • 1 vajíčko

Postup:
6040b841e7070obrazek.png
Na cibulku zpěněnou na olivovém oleji přidejte listový špenát. Po jeho změknutí posolte a opepřete, podlijte trochou bílého vína a přidejte najemno nastrouhané stroužky česneku. Přijdete smetanu či mléko (asi 2 dcl) a vajíčko. Po zahuštění přidejte nakonec plátky Tofu na pánev Toscana. Je to skvělé, jak se chuť Tofu krásně prolne s chutí špenátu. Já jsem byla nadšená!

01.jpg

Tofu na pánev Toscana jako zeleninový salát

Je to skvělá alternativa praženého sýra, krevet nebo restovaného kuřete a celá příprava je velmi jednoduchá. Připravte si salát, který máte rádi – já jsem použila cherry rajčata, rukolu a sušená rajčata v oleji. K tomu jsem si krátce osmažila Tofu na pánev Toscana. Salát byl vynikající! Musím uznat, že Tofu na pánev Toscana se chuťově velmi povedlo a oceňuji, že si takto jednoduše můžu salát obohatit o kvalitní rostlinné bílkoviny.
6037d15daca10IMG-20210217-094615.jpg

LUNTER Tofu obsahuje až 47 % z doporučené denní dávky proteinů a vápníku, aminokyseliny a další tělu prospěšné látky. Naopak v něm nenajdete žádné konzervační látky, cholesterol ani geneticky modifikované organismy. Je skvělým zdrojem vlákniny, pozitivně ovlivňuje hladinu cholesterolu a má příznivý glykemický index. V neposlední řadě si díky němu připravíte chutné a nutričně vyvážené jídlo snadno a rychle během několika minut.

blobid0.png

Další recepty najdete na YouTube kanálu LUNTER 
yt.jpg

Reklama