Zlomyslnou legraci z neodolatelných donchuánů a playboyů si dělají Salma Hayek a legendární Raquel Welch v komedii „Milovník po přechodu“. Hrdinou filmu je postarší a zlenivělý gigolo, který se musí vrátit ke svému umění svůdníka. Kdysi býval obávaným dobyvatelem ženských srdcí a peněženek, ovšem dnes už jeho pokusy budí spíše rozpaky a úsměvy.

Odvážnou a svůdnou letní komedii Milovník po přechodu zdobí sexbomby dvou generací. Mexická kráska Salma Hayek a sexuální symbol šedesátých let, legendární Raquel Welch. Pánské pokolení ji ale přesto příliš neocení. Hlavním hrdinou je totiž zrezlý playboy za zenitem, jehož pokusy vrátit se po letech jako obávaný dobyvatel ženských srdcí a peněženek už neprobouzí libido, ale spíš rozpaky a úsměvy. A obě krasavice mu k tomu pěkně zatopí.

raquel

Coby neodolatelný seladon městských bazénů měl Maximo jediný cíl - klofnout bohatou starší dámu, nechat se vyživovat a vést sladký život. Klaplo to naprosto dokonale, každá zlatá žíla ale někdy vyschne. Vlastní datum vydání právě zařadilo Maxima do kategorie lenivých veteránů, když se jeho velmi stará žena spustí s velmi mladým prodejcem aut a podvedeného Maxima vykopne na ulici. Ze zlaté klece se stěhuje k sestře do obyčejného bytu a ocitá se ve světě lidí, kteří pracují, nakupují, sami si vaří a provádějí další nepředstavitelné věci. Tudy ale cesta nevede. Ještěže existují děti a ty mají spolužačky a ty zase mají starou bohatou babičku. Svět by přecijen mohl být zase spravedlivý a další boj o pohodlný život může začít. Povede se Maximovi oprášit své zašlé umění svůdce a obnoví slávu svých žlutých plavek? Předá tajemství milovníka svému malému synovci?

dg

Filmové hvězdy Salma Hayek a Raquel Welch jsou či byly erotickými idoly své doby, do představy bezduchých krásek mají ale obě hodně daleko. Za svou slávu totiž vděčí hlavně přirozenému sex-appealu, eleganci a temperamentu. Salma Hayek je z Mexika a Raquel Welch má po otci kořeny v Bolívii, obě proto mají tu správnou latinskoamerickou jiskru. A obě jsou v první řadě herečky, zatímco jedna má nominaci na Oscara za Frídu, ta druhá získala Zlatý glóbus za roli Constance de Bonacieux v pravděpodobně nejslavnějším zpracování Tří mušketýrů.

raquel

V kinech od 13. července

Desatero úspěšného gigola

gigolo

1. Buď sebejistý!

Chlap si musí věřit, že má vždy co nabídnout. Každý muž má nějaké hodnoty tak na nich pracujte. To je základ osobnosti. A že nemáš co nabídnout? Prostě máš!

2. Riskuj!

Každý muž by měl riskovat a oslovovat. Jelikož bez akce není reakce a samo ti do klína nic nespadne. Odpálkuje tě? Zkus to jinde. Zase ne? Potřetí už to vyjde, vsaď se!

3. Dotýkejte se!

A hned ze začátku. Při komunikaci je důležité se dotýkat. Vemte ji za ruku, abyste se podívali se na její hodinky, náramek. Podejte ruku při představení.

4. Buďte vtipný!

. . . ale ne moc. Nemusíte sázet vtip za vtipem, ale veďte rozhovor. Musíte ženu rozpovídat.

5. Buď galantní, hravý, sexuální

Tři důležité vlastnosti muže. Používejte dvojsmysly. Buďte vůdčí typ, neptejte se moc a spíše jemně rozhodujte. Buďte zdravě dominantní.

6. Používej oční kontakt

Při pozvání na schůzku, při prvním hovoru. Při otázkách na tělo se upřeně dívejte do očí a buďte hravý. Pozor, na věci, na které nechcete odpovídat, nereagujte.

7. Měj styl

Udržovaný a pěkně oblečený, elegantní muž s dobrou postavou má vždy plusové body. Neberte to ale za alfa omega, samozřejmě. Pořád ale platí, že sexy tělo pomáhá.

8. Hned na schůzku

Snažte se ženu po prvním kontaktu vytáhnout hned na další schůzku. Když nepůjde, vezměte si telefon, ale hned neodcházejte, ať nevypadáte jako sběratel čísel.

9. Řeč těla

Hlídejte si řeč těla. Ať je klidná, ať není agresivní a mějte otevřená gesta.

10. Hlídej si, jak mluvíš  

Mluvte pomalu a klidným, hlubokým hlasem. Zabarvujte konverzaci, abyste v dívkách vyvolávali emoce. Ženy jsou emoční stvoření, nechoďte na ně přes logiku.

Reklama