Blíží se velikonoční pondělí a mnoho mužů si chystá pomlázky. Ke správnému velikonočnímu výprasku ale patří i koleda. Nenechte se vyšlehat jen tak, chtějte po svých chlapech, aby byli kreativní!

Koleda

Připadají vám tradiční koledy, které muži při pondělním šlehání pronáší, už trochu omšelé? Buďte o letošních Velikonocích na své chlapy přísné a kromě vyšlehání vyžadujte i originální koledu. Jako inspiraci jsem pro ně jednu napsal (třeba pro případ nouze). Ale pevně věřím, že se vaši chlapi pochlapí a nějakou svoji originální koledu vymyslí - to pak to šlehání vypadá docela jinak!

Velikonoční koleda

Neskrývej se, děvče,
před mou žílou z proutí,
neutíkej, nekřič,
mně se nevykroutíš.

Navaž na tu žílu
pentli nebo stužku,
neotálej, děvče,
čekám na výslužku.

Koledu si můžete zapsat a poslat mi ji na e-mali: jakub.koci@zena-in.cz. Když se jich sejde dostatek, třeba z nich udělám i nějaký pěkný článek. Ale nyní už k tématu dnešnímu, předvelikonočnímu...

Téma dne 6. dubna 2012: Velikonoce

  • Máte ráda Velikonoce?
  • Chystáte se na ně, nebo je bojkotujete?
  • A jak vlastně ty vaše Velikonoce vypadají?
  • Pečete beránka? Zdobíte vajíčka? Chystáte se na pomlázku? Poléváte chlapce vodou? Chodíte na mši? ...

Pište mi své velikonoční postřehy. Jsem opravdu zvědavý, jak tento svátek u vás probíhá, jestli ctíte velikonoční tradice, nebo se jim vyhýbáte, anebo třeba máte nějaké vlastní... Své příspěvky mi posílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže), a to nejpozději 6. 4. 2012 do 15.00 hodin. Chcete-li mít šanci na pěkný velikonoční dárek, který mám tentokrát připravený pro tři přispěvatelky, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. A co že to bude tentokrát za dárek? Sladký velikonoční balíček Toffifee, který vidíte níže na obrázku.

Toffifee

Reklama