V čem se inspirovat od Berlíňanek, nejsvobodnějších žen světa? Stačí odkoukat pár triků a s lehkostí vyšperkujete nejen svůj šatník, ale proměníte i svůj životní styl. Berlíňanky jsou známé svým svébytným pohledem na život i módu. Jsou přirozené, uvolněné, dbají na ekologii, moc neutrácí a umí být sexy, a přesto nepůsobit podbízivě. Rády provokují, ale nikdy ne lacině.

Tajemství Berlíňanek poodhaluje tato knížka:

kkk

Dozvíte se, jak se správně obléct a jak rozhodně ne, kam si zajít na něco k snědku, jak si hezky po berlínsku zařídit byt, jaké trendy razí berlínské matky i co milují hipsteři. A navíc zde najdete více než stovku ozkoušených tipů na ty nejlepší obchody, kavárny, restaurace, ale i zajímavá místa a kulturní atrakce, o kterých se v žádných průvodcích nedočtete. Nechte se inspirovat módou a životním stylem Berlíňanek!

SOUTĚŽ

berlinanka

Rády byste si knihu přečetly a ještě k ní jako dárek dostaly praktickou látkovou tašku (viz foto)? Není nic jednoduššího, než se zúčastnit naší denní soutěže. Máte přesně 24 hodin na odpověď na naši následujicí otázku zde do komentáře pod článkem. Co podle vás z ženy dělá opravdu stylovou ženu?

Další informace o knize Berlíňanka naleznete ZDE.

Reklama