image.png

Možná je v tom i nějaká skrytá víra v symboly, v posledních měsících mě to víc a víc táhne k přírodě. K jejím cyklům, k mým cyklům. Vím, že jsem hodně vnímavý člověk, i když svoje pocity tolik nedávám najevo.

5ac33957ab3d6image.png
Tak jsem o víkendu zase vyráběla. Opět čistě přírodní, z větviček a několika kvítků uschlých hortenzií. Větvičky trhejte s respektem a jen opravdu tolik, kolik jich budete potřebovat. 

5ac3398154715image.png

Na základ jsem tentokrát využila březové větvičky, co shodil vítr během zimy. Nevýhodou u sebraných větviček může být to, že budou praskat, když je ohnete. Březové větvičky jsou hezky tenké. Můžete z nich zkusit vyrobit třeba takovéhle hnízdečko.

5ac339c009707image.png
Větvičky jen motám dohromady, drží samy. Můžete si pomoci provázkem nebo kouskem drátu. Na přidělání klacíků, květů a kočiček jsem použila tavnou pistoli.

5ac339f490490image.png

Základy na věnec si takhle můžete připravit i dopředu, na letní, podzimní věnce. Fajn jsou také základy z jabloní - které se možná právě chystáte řezat, nebo uřezané proutky objevíte v parku při procházce. Psí víno je skvělé, ale až v létě/na podzim. Vrbové proutky jsou taky ohebné a drží.

Reklama