Víte, že až 50 % domácích mazlíčků v Evropě trpí nadváhou nebo obezitou? Proto vstupuje na trh nová řada krmiv Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, po které dokážou psi i kočky efektivně hubnout a navíc i si svou váhu i udrží, a to bez zmenšování porcí, pocitů hladu nebo kompromisů ohledně chuti krmiva. Perfect Weight obsahuje unikátní směs vysoce kvalitních ingrediencí a je nutričně optimálně vyvážený. Už žádné malé porce nebo méně chutné krmivo! Už žádné kompromisy mezi zdravím a spokojeností zvířecích mazlíčků.

granuleProto přišla na trh nová unikátní řada krmiv pro psy a kočky Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá dosáhnout optimální hmotnosti, aniž by měl váš mazlíček pocit hladu nebo aniž by dostával méně chutnou stravu. Nemusíte tak zmenšovat velikost porcí nebo jejich počet během dne. Díky krmivu Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight se už nebudete muset cítit provinile, že daní za zdraví vašeho mazlíka je kručící bříško nebo smutný pohled.

Díky poměru bílkovin, vlákniny a vitamínů podporuje krmivo Hill‘s™ Science Plan™ Perfect Weight spalování tuků, a přispívá tak k tomu, aby Váš mazlíček zůstal zdravý a především šťastný – výzkumy totiž potvrzují, že existuje jasná souvislost mezi optimální hmotností zvířete  a kvalitou jeho života . Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight bojuje granuleproti zvýšení hmotnosti tím, že umožňuje vašemu mazlíčkovi spalovat kalorie a pomáhá mu tak žít delší, zdravější a šťastnější život. 

Krmivo Hill’s™ Perfect Weight je k dispozici pro kočky i psy ve formě chutných granulí (pro psy podle velikosti plemen Adult Mini, Medium a Large) nebo v masové konzervě. Dejte sbohem rozhodování mezi tím, jestli bude váš čtyřnohý kamarád šťastný, anebo zdravý. Teď už totiž můžete mít obojí současně, a to díky nové unikátní řadě krmiv Hill’s™ Perfect Weight!

Více tipů na optimální péči o vaši čtyřnohou kamarádku se dozvíte na stránkách www.hillspet.com

Reklama