Chcete zažít dovolenou plnou poznávání nových kultur, zavítejte v létě na dovolenou do Egypta nebo do Arabských emirátů.

Egypt

Marsa Alam - El Phistone Resort

egypt

Hotel se nachází na klidném místě přímo u Rudého moře. Resort je význačný svou jedinečnou polohou v přímo u známé útesu Elphistone Reef, které je skvělým místem k potápění a poznávání fascinujícího podmořského života. Centrum města Marsa Alam je vzdáleno 25 kilometrů, a 37 kilometrů od mezinárodního letiště v Marsa Alam.

Více informací ZDE.

 

Marsa Alam - DREAMS BEACH

egypt

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, lobby bar, bar na pláži, sport bar, maurská kavárna, hlavní restaurace, pizzerie, italská restaurace, rybí restaurace, disco club, internetové připojení, konferenční sál, obchody.

Více informací ZDE.

 

Arabské emiráty

Ras Al Khaimah - MARJAN ISLAND RESORT & SPA

arab

Hotel leží na uměle vytvořeném poloostrově Marjan v emirátu Ras Al Khaimah na břehu Arabského zálivu. Transfer z letiště v Dubaji trvá zhruba 55 minut.

Komfortní hotel vhodný pro klidnou dovolenou a pro rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace á la carte s kuchyní asijskou, arabskou a libanonskou, lobby bar, maurská kavárna, snack bar u bazénu, snack bar na pláži, směnárna, konferenčí místnost, business centrum, diskotéka, WiFi připojení.

Více informací ZDE.

 

Fujairah - Radisson Blu Fujairah Resort

arab

Radisson Blu Fujairah Resort leží u 500 m dlouhé soukromé písečné pláže, kde se také nachází potápěčské centrum. Může se zde kochat úžasným pohledem na pohoří Hajar a Dibba Rock. Městečko Dibba se nachází 7 km od hotelu. Dubaj je vzdálena 90 minut jízdy autem nebo taxi.

Více informací ZDE.