Užijte si dovolenou na Costa Cálida v hezkém hotelu u pláže, s nádhernou promenádou podél moře.
5b4c7ca13db49obrazek.png 

Hotel ZIMBALI PLAYA & SPA
je ideálním místem pro rodinou dovolenouv Andalusii Využití pro děti : dětský bazén s tobogány,  animační programy, minigolf, dětské hřiště, miniklub. Dospělý mohou využít krásný saunový svět, fitness, zahrát si tenis.
5b4c7cf5da4e5obrazek.png

Mallorca, velmi oblíbený, hodně navštěvovaný španělský ostrov. Club Cala Marsal Vám nabízí krásnou písečnou pláž s blankytně modrým mořem. Pokud se chcete dostat do 1,5 km vzdáleného města, můžete využít autobusouvou zastávku přímo u hotelu. Můžete si také zasportovat, v hotelu máte k dispozici tenis, squash, fitness (vstup od 18 let), stolní tenis, pétanque, minifotbal, volejbal, střelba z pušky, basketbal, lukostřelba.
5b4c801d776baobrazek.png

Chcete si užít noční zábavy na Ibize? Navštivte hotel Miami, který leží 300m od centra zábavy, restaurací a barů. Hotel je vhodný jak pro dospělé tak i pro děti5b4c7d4da1a76obrazek.png.

Romanticky řešený pětihvězdičkový hotel Grupotel Playa Club naleznete na Menorce. Leží v klidnější části letoviska Son Xoriguer. Za poplatek si zde můžete půjčit kola a vyrazit na výlet po okolí.
5b4c805f9050dobrazek.png

Reklama