Prodlužte si prázdniny a odcestujte na dovolenou na Kanárské ostrovy. Přinášíme vám několik tipů, kde a za kolik se nechat ubytovat.

Hotel GLOBALES ACUARIO **

Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz

Menší hotel s domácí atmosférou nabízí ve dvou čtyřpatrových a jedné šestipatrové budově celkem 99 pokojů. Hostům je k dispozici malá vstupní hala s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve 3. patře, restaurace, 2 bary, společenská místnost s televizí, herna, malý obchod, půjčovna aut a kol, prádelna, služby lékaře. Na sluneční terase je bazén pro dospělé s lehátky a slunečníky.

Canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 29.08. - 05.09.2016

Konečná cena za osobu od: 14 490,-

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Apartmány BLUE SEA CALLAO GARDEN ***

Kanárské ostrovy, Tenerife, Callao Salvaje

Tento komplex nabízí v několika dvoupatrových budovách celkem 219 apartmánů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce (omezený příjem), internetový terminál (za poplatek), restauraci, bar, samoobslužné pračky (za poplatek), služby lékaře (na vyžádání za poplatek), půjčovnu aut a kol. V zahradě jsou 3 bazény pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasy s lehátky a slunečníky. Pro děti i dospělé je připravován denní i noční animační program a několikrát týdně „Special Night“. Hotel požaduje po příjezdu jako jistinu na poskytované služby (konzumace, zapůjčení ručníků atd.) číslo kreditní karty nebo finanční hotovost 60 EUR/osoba, která je vrácena při úhradě hotelového účtu.

canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 12. 9. - 19. 9. 2016

Konečná cena za osobu od: 16 990,-

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel BEST AGE FUERTEVENTURA / KN MATAS BLANCAS ****

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Costa Calma

Moderně zařízený hotel nabízí 187 pokojů a 15 suite. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru recepce, internetový terminál (za poplatek), restaurace, 3 bary, obchod, půjčovnu aut, parkoviště. V hotelové zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, terasa pro nudisty. Hosté mohou využít nabídku služeb centra Spa Sunriver (sauna, parní lázeň, masáže a ostatní lázeňské služby, vstup do lázní je zdarma, procedury za příplatek). Každý den je připravován animační program. Hotel akceptuje (za poplatek) pobyt psů a koček do 10 kg (mimo společné prostory - bazén, restaurace, bary, atd.), hostům je k dispozici malé hřiště pro zvířata s prolézačkami.

Canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 1. 9. - 8. 9. 2016

Konečná cena za osobu od: 18 390,-

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel DUNAS MIRADOR MASPALOMAS ***

Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Maspalomas

Tento hotel nabízí v 6 pětipodlažními budovami celkem 437 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), restaurace, 2 bary, diskotéka, hlídání dětí, dětský klub, prádelna, půjčovna kol na recepci. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, jacuzzi, bar, lehátka a slunečníky na terase, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku Wellness centra (masáže, kosmetické služby, manikúra). Hotel zajišťuje animační program pro děti a dospělé, mini-disco a 2x týdně večerní show s profesionály.

Canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 17. 9. - 24. 9. 2016

Konečná cena za osobu od: 17 900,-

Více informací na /www.canariatravel.cz

 

Hotel ORIGO MARE FUERTEVENTURA VILLAGE CLUB ****

Kanárské ostrovy, Fuerteventura, Lajares

Největší hotelový resort ostrova Fuerteventura (22.000 m2) byl otevřen v roce 2014. Je koncipován do stylu menšího městečka a nabízí celkem 323 vilek (5 uzpůsobených pro osoby tělesně postižené) rozdělených do 2 částí. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, 2 restaurace, 4 bary, konferenční místnost, několik dětských klubů, herna, služby lékaře, prádelna, supermarket, půjčovna aut a kol. V první části je 5 vilových bloků, každý s vlastním bazénem pro dospělé a dětským bazénem, v druhé části je bazén pro dospělé (osoby starší 18 let, v zimních měsících vyhřívaný). U bazénů jsou sluneční terasy, lehátka a slunečníky, v areálu je také dětský vodní park Crater Park (5000 m2) s tobogány a skluzavkami, dětské hřiště. Hosté mohou využít i nabídku služeb Welness centra (kosmetické služby, masáže). Zkušený tým animátorů pořádá pro děti i dospělé programy s mnoha aktivitami, profesionální show a tematické večery.

Canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 8. 9. - 15. 9. 2016

Konečná cena za osobu od: 24 190,-

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Hotel SOL LA PALMA ****

Kanárské ostrovy, La Palma, Puerto Naos

Hotel tvoří čtyřpatrová budova s 307 pokoji a 3 budovy s apartmány. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, 3 bary, 4 konferenční sály (až 400 osob), Wi-Fi připojení k internetu v prostorech recepce (za poplatek), dětský klub (děti 5 – 12 let, pouze v letních měsících), obchod se suvenýry, butik, malý obchod, stánek s novinami a diskotéka, parkoviště. V komplexu jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), 3 dětské bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky. K relaxaci je možné využít služeb lázeňského centra (ozdravné procedury, kosmetika, vířivka, sauna, sprcha Vichy atd.). O zábavu klientů se stará tým hotelových animátorů (v letních měsících hudební vystoupení na terase).

Canaria

STRAVA: polopenze

DÉLKA POBYTU: 8 dní

POBYT OD – DO: 27.08. - 03.09.2016

Konečná cena za osobu od: 28 750,-

Více informací na www.canariatravel.cz

 

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 nebo mobilní operátor 602313049

Canaria

Reklama