bomtonDnes večer se v pražském divadle Hybernia utkají ti, kteří mají zájem prezentovat svou tvorbu ve světě kadeřnické profese. Navazuje na předchozí ročníky prezentované pod názvem Bomton Cup.

Základním principem Art Image Change International 2009 je kompletní změna image modelky v souladu s aktuálními módními trendy. Ve finálovém kole je to proměna klasická, vycházející ze současných trendů, pro galavečer proměna tematická – ve stylu glazur 20. a 30. let minulého století.

Galavečerem AICHI 2009, z něhož vzejdou letošní vítězové, budou provázet Jakub Prachař a Vojta Dyk. O hudební vystoupení se postará skupina Toxique. Na programu je také módní přehlídka, vlasová show, inspirovaná podzimní kolekcí L’Oréal Professionel ROCK&FOLK. Prezentace Art Teamu diváky zanese do filmového světa a na scéně divadla ožije Pán prstenů, Hvězdné války i postavy z filmů Tima Burtona.

Kromě programu v sále divadla čeká na hosty překvapení. Tím je venkovní show tzv. video mapping, kdy dojde k „rozpohybování“ celého divadla. Je to zcela nový styl vizuálního umění, který pomocí projektorů zakřivuje, nebo naopak zdůrazňuje jakýkoliv tvar, linii nebo prostor, a dochází tak k rozbití vnímání perspektivy u diváka. Pokud se tedy nedostanete přímo do divadla, určitě bude stát za to počkat si před ním na tuhle show.

Vstupenky je možno zakoupit v síti Ticket Art, cena vstupenek od 390 Kč.

Půjdete?

Reklama