Na táboře se děti ocitnou ve středověké Anglii, v době, kdy zemi vládl král Richard Lví srdce, kdy lukostřelecké umění dosahovalo svého vrcholu a kdy chudé poddané chránil lučištník Robin Hood. Děti se naučí střílet z luku a dalším dovednostem nezbytným pro život v přírodě. Seznámí se také se sedmi rytířskými ctnostmi - statečnost, věrnost, štědrost, zdvořilost, čest, víra a ochrana slabých, aby mohly být pasovány na rytíře.

63ecbc0b7a79fobrazek.png

Připravovaný tábor je zaměřený nejen na výuku lukostřelby, ale i další táborové dovednosti. Je určen pro kluky a holky od 7 do 14 let, pro zkušené střelce i ty, kdo ještě nedrželi luk v ruce. Vybavení je možné dětem zapůjčit. Střílet se bude především z reflexních luků s karbonovými šípy.

Ubytování je zajištěno v indiánských teepee a stanech s podsadou, stravování v kryté jídelně, umývárna a suché záchody. Doprava do Prahy i zpět bude zajištěna.

Pořadatelé mají pět let zkušeností s pořádáním tábora, který navštěvuje kolem 36 dětí, které za dobu existence tábora vystřelily již 3650 šípů.

Vaše dítě bude v těch nejlepších rukách od 22. 7. do 5. 8. 2023

Více na www.stribrnatetiva.cz/

Text a foto: Jana Herotová