Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo rád vaří, máme pro vás skvělý tip na kuchařky, které potěší. Je to ale i inspirace i pro vás, pokud rádi vaříte.

Kuchařka první republiky

kuchařkyJitka Rákosníková, Eva Všetíčková

Kuchařka přináší to nejlepší z gastronomické tradice naší země. Kniha je rozdělena do dvou základních částí. V jedné se seznámíte s klasickou měšťanskou kuchyní tak, jak ji ve svých kuchařských knihách zachytili nejlepší autoři doby – Marie Janků-Sandtnerová, Anuše Kejřová, Iška Posnerová či Vilém Vrabec. V této části najdete také stránky, věnované kuchyni tehdejších filmových hvězd a speciality tehdejších slavných lahůdkářství, hotelů a restaurací.

Květinová kuchařka – Jedlé kvítí a býlí na vaření i zdoben

kuchařkyJana Vlková

Objevte nové chutě a vůně prostřednictvím jedinečných receptů s jedlým kvítím a býlím, které váš talíř promění v malířské plátno plné lákavých barev a tvarů.

Sběr květů bude díky věrným ilustracím herbáře, který je spolu s receptovou částí přehledně rozdělen do čtyř ročních období kytkožrouta, procházkou nejen růžovým sadem.

Vaříme s dětmi pro děti – Vaření pro děti od tří do deseti let

kuchařkyPetra Novotná

Tato kuchařka je skvělou inspirací pro všechny maminky, které rády vaří svým dětem originální, chutná a zdravá jídla, a také pro všechny ty, které rády tráví čas s dětmi v kuchyni a krůček po krůčku je učí, jak zacházet s vařečkou a dalším náčiním. Petra Novotná, grafička, fotografka, ale hlavně máma, připravila společně se svými malými dětmi kuchařku plnou krásných jídel, která budou chutnat dětem i vám. Takových jídel, na nichž děti projeví svou kreativitu a další dovednosti. Petra chce maminkám ukázat, že není třeba být přehnaně ve stresu z toho, co děti dostávají na stůl, naopak! I v kuchyni je třeba si to s těmi nejmenším i patřičně užít! Video ke knize můžete shlédnout ZDE.

Láskominy Denisy Bartošové – Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty na celý rok

Darujte s láskou svým blízkým Láskominy Denisy Bartošové!

Díky 987ozdobné mašli se již nebudete muset starat o další balení. Šablony ke stažení na MojeLaskominy.cz.

 

 

Vydalo nakladatelství Smart Press, k objednání na www.smartpress.cz.

Reklama