Mytí podlahy nebylo podle našeho redakčního testu nikdy snazší. Rádi testujeme domácí pomocníky a vychytané přístroje od naší oblíbené značky Kärcher. Nemohli jsme tedy odolat a vyzkoušeli jsme podlahovou myčku Kärcher FC 5 Cordless. Je super, že se dobře drží v ruce, velmi snadno se ovládá a kromě vytírání zvládne odstranit z povrchu také nečistoty.

O vše se postarají automaticky zvlhčované válce z mikrovláken, které rotují a otírají tak povrchy, po kterých se pohybují. Zvládnout tak odstranit všechnu špínu a podlaha krásně září čistotou. Dají se snadno vyjmout a rychle namontovat zpátky. Kromě toho, že vám myčka ušetří mnoho času vám také uleví v práci. Nečistoty a špinavá voda se z válců díky odsávání dostanou do nádržky se znečištěnou vodou, kterou jednoduše vylijete.

Nezanechává za sebou mokré šmouhy a louže, podlaha je během chvíle nejen čistá, ale také suchá. Zašpiněné válce bezpečně vyperete v pračce. Podlahová myčka je určená na tvrdé podlahy, které se dají vytírat. Líbí se nám, že bez problémů zajede pod nábytek a čistění kolem předmětů a zařízení domova probíhá až bezprostředně ke kraji, vytře v rozích a na hranách. Kdo by nechtěl takového pomocníka?

Vše funguje díky tomu, že ji snadno nabijete a nemusíte za sebou tahat kabel, který vás omezuje je vytírání opravdu snadné. Myčka vytře na jedno nabití 60 m2, vydrží vytírat 20 minut.

Podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless má za nás kladné hodnocení, je to zajímavý a spolehlivý pomocník v domácnosti. Pokud se vám líbí, můžete si ji přát třeba pod stromeček.

Více inspirace najdete na stránkách Kärcher ZDE

- Pro tvrdé podlahy (např. parkety, laminát, korek, dlažba, linoleum nebo PVC)
- Pro všechny prostory (např. toalety, kuchyň, koupelna atd.)
- Pro rychlé vlhké čištění tvrdých podlah bez námahy
- Vhodná i pro zapečetěné, naolejované i voskované parkety

Naše články s testováním dalších šikovných pomocníků:

Reklama