Víte, že měkké dárky nebudou mít u malých kluků úspěch a lámete si hlavu, co tedy dát vašemu synovi nebo vnukovi pod vánoční stromeček? Nechcete aby váš syn či vnoček neustále seděl u počítače nebo tabletu? Máte raději hračky kreativní? Přinášíme vám skvělý tip na dárek, který určitě udělá radost všem zručným klukům. Možná i šikovným tatínkům. Nechte se inspirovat stavebnicí Teifoc Domek Sergio.

domek

Tato stavebnice je převedším hračka, ale své uplatnění najde i v dalších sférách designu jako je například květinová a zahradní arange, modelářství, projekty staveb atd. Stavebnice je vyrobena z přírodních materiálů a je zdravotně nezávadná. Cihličky jsou pálené voděodolné a velice kvalitní repliky skutečných cihel. Stavebnice lze mezi sebou různě kombinovat a tím vytvářet další naprosto originální a jedinečné stavby.

Stavebnice Domek Sergio obsahuje: 2 plánky na stavbu objektů, 79 ks dílů, pojivo (směs jemného písku s kukuřičným extraktem), zednická lžíce, miska, podložka. Stavbu lze znova rozebrat (ponořit na 4-5 hodin do vody, pojivo se rozpustí a povolí a po následném omytí vodou a oschnutí cihel lze znova stavět). Rozměr modelu dle plánku 21x13x11 cm, 19,5x16x13 cm. Stavebnice je vhodná pro děti od 6 let.

Distribuce: Výrobní družstvo Směr

domek1

Zapojte se do soutěže a vyhrajte tyto krásné dárky. Soutežte ZDE

Ceny do soutěže věnovala společnost Bejbynet.cz, která je partnerem této soutěže. Více hravé inspirace najdete na stránkách www.bejbynet.cz

O společnosti Bejby.net

Bejby.net patří mezi největší internetová hračkářství v České republice. Sortiment se neustále rozšiřuje, skladem má aktuálně přes 50 000 produktů. Na stránkách jsou vždy uvedeny aktuální stavy skladu!

V současné době Bejby.net zasílá balíčky po celé České republice a Slovensko, není však problém se individuálně domluvit i na zaslání do jiné země.  Díky systému expedice Bejby.net zasílá většinu balíčků již v den objednání.

bejbynet

Můžete se přijít inspirovat také do kamenných prodejen. Najdete je na adresách:

  • Bořivojova 17, Praha 3
  • K Černému Dvoru 24, Praha

A nezapomeňte, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! 

Reklama