Zajímavou letošní novinkou je Gusto Karta, kterou jsme vám představili v několika článcích. Myslíme si, že tato karta, na kterou můžete převést finanční částku, je vhodným dárkem jak pro děti, školní i ty náctileté, tak určitě i pro prarodiče.

Karta a její provoz je bezplatný, funguje jako stravenka. Dá se s ní platit pouze určitý druh zboží. Pokud nechcete například svým rodičům, babičkám či dědečkům dávat pod stromeček nebo k jiným příležitostem peníze, je to vhodný způsob, jak jim přispět na jejich živobytí. Je to dobrá inspirace i pro příští rok.
Kartu určitě ocení také děti, pro které je to dobrý způsob čerpání kapesného – rodiče jim nabijí na Gusto Kartu určitou finanční částku a ví, že tyto peníze dítě neutratí za to, co nechtějí.

Gusto Karta je benefitová karta , která nahrazuje papírové stravenkové a benefitové poukázky za praktičtější platební kartu. Stojí za ní přední investiční skupina Arca Capital. Pochází tedy z československého prostředí. Platit s ní lze na více než 6.000 obchodních míst po celé České republice.

 Jak přesně tato karta funguje, kde se dá pořídit a jak zaručuje rodičům bezpečné nákupy jejich dětí. Také jak se dá nabíjet a kde se dá kontrolovat, jak dítě s částkou, kterou má k dispozici, hospodaří.
Zeptali jsme se pana Lukáše Malíka, marketingového manažera Gusto Karty, aby nám Gusto Kartu více představil.

Celý rozhovor si můžete přečíst na této stránce

Další články – zkušenosti maminky, která Gusto kartu pro své dítě používá najdete ZDE

 
 

Reklama