V dnešní uspěchané době je dobré dětem připomínat správné fungování rodiny, přátelství a zvládání emocí. S tímto vám může pomoci Sylvanian Families. Znáte tyto roztomilé postavičky? Seznamte se…

Kdo jsou Sylvanian Families?
Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Jsou to postavičky zvířátek vyrobené s nostalgickým nádechem, které přitahují lidi různých věkových skupin.
Filozofie Sylvanian Families je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti. Všechny rodiny bydlí v Sylvanian vesničce, kde všechny těší žít v blízkosti přírody. Naše značka nabízí spoustu herních možností a činností, které se mohou objevovat v různých herních vzorech. Děti si tak můžou vytvářet své vlastní příběhy.

Každý se může stát členem rodiny a učit se laskavosti, přátelství a lásce k druhým.

K dispozici je řada domů, obchodů, nábytku a doplňků, a každé z nich jsou vyrobeny do nejmenších detailů. Každá postava má milý, jedinečný výraz, dobrý tvar a velikost. Semišem potažená figurka při doteku umocňuje v dětech pocit jemnosti vzhledu. Končetiny jsou pohyblivé.

Sylvanian Families je „evergreenová“ hračka. Oslovuje širokou skupinu holčiček, ale také chlapečků a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku a převlékání. Neexistují žádná pravidla, která by dětem bránila vytvářet si své vlastní příběhy.

Sylvanian Families podporuje zdravou hru, která pomáhá rozvíjet myšlenky a emoce. Domečky jsou navíc kompatibilní. Ať už si vaše dítko zamiluje rodinku kočiček, ježků, klokánků, myšek, pejsků, věřte, že i vás jako rodiče krása a něžnost zvířecích rodinek brzy zatáhne do hry. A to je to nejdůležitější. Hrát si spolu s dětmi.

V základní nabídce najdete převážně čtyřčlennou rodinu zvířátek. Jako to je v mnohých rodinách, tatínek, maminka a dvě dítka. U některých rodinek, např. oříškových veverek, si můžete ještě dokoupit krásná miminka.

Ale to není vše!
Všechny děti milují počítače a interaktivní hry. Bez těch to v dnešní době nejde. Na stránkách http://sylvanianfamilies.net/cz/ si vaše děti mohou vybrat z několika zábavných her. Ať to jsou puzzle, pexeso, omalovánky či vystřihovánky, hlavní jsou příběhy, které mohou děti svou hrou ovlivnit. Nechte občas vaše děti s rodinkou Sylvanian Families žít krásné naučné příběhy.

Více inspirace najdete na stránkách http://sylvanianfamilies.net/cz/

Podívejte se na video:

Několik tipů na doplňky Sylvanian Families... I takto může vypadat vysněná vesničky vašeho dítka. Fantazii se meze nekladou. Velké množství doplňků najdete v katalogu ZDE.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama