Přesně takovým pomocníkem je robotický vysavač Samsung Powerbot. Ten nejenže za vás vysaje, ale dokonce vám ušetří i manipulaci s kbelíkem a hadrem. Nabízí totiž i funkci mytí podlahy, která navíc probíhá současně s vysáváním. Zabijete tak takzvaně dvě mouchy jednou ranou.

2v1

Samsung Powerbot zvládne jak podlahy, tak koberce. A podlahy také umyje, že by se z nich dalo jíst. Jeho tělo totiž obsahuje dvě nádoby. Do jedné se během uklízení zachytává prach a další nečistoty, o což se stará rotační čisticí kartáč s postranními metličkami a silné 5W nasávání.

Do té druhé dáte vodu a z vysavače se stane i mop. Voda se automaticky dávkuje na hadřík z mikrovláken, který vytírá. Vychytávkou tohoto robotického vysavače je, že nemusíte měnit nádobky na prach a vodu jako u jiných modelů. U Samsungu Powerbotu vám tato starost odpadá, takže si můžete dát skutečně nohy nahoru.

Uklidí, zatímco budete v práci

Na robotickém vysavači si můžete nastavit čtyři různé čisticí režimy a také ho můžete nechat uklidit, než se vrátíte z práce. Lze ho totiž naprogramovat, aby se spustil v určitý čas. S tím vám pomůže aplikace v mobilním telefonu.

Další výhodou je, že Powerbot vycídí i hůře dostupná místa pod postelí i dalším nábytkem. Jeho výška je jen 85 mm a množství senzorů zabraňuje, aby vám hloupě narážel do nábytku a odíral ho.
Patříte-li mezi takzvané technické antitalenty, nemusíte se bát. Robotický vysavač Samsung Powerbot se ovládá úplně jednoduše a jeho provoz tak zvládne každý.

Až vás bude návštěva příště chválit, jak máte perfektně uklizeno, budete se jen vědoucně usmívat. Nebo jí možná své tajemství prozraďte, ať si může také udělat radost. Model Samsung Powerbot VR05R5050WK prodávají všichni větší výrobci elektroniky, doporučená maloobchodní cena je 9 990 korun.

Více info na samsung.cz

Reklama