Blíží se Mezinárodní den dětí, co takhle letos dětem pořídit místo hraček pěkný šperk? Podívejte se na speciální dětskou kolekci šperků od české firmy Moschna. Možná potěší nejen malé parádnice, ale budete chtít šperk i pro sebe.

Šperky pro děti jsou inspirovány zvířátky, květinami i tradičními symboly štěstí, a mnohé jsou zdobeny třpytivými kamínky. Holčičky je mohou nosit do školy i při speciálních příležitostech, aby se cítily jako skutečné princezny. Přívěsky s duchem, čtyřlístkem či podkovou však udělají radost i chlapcům a navíc jim přinesou štěstí.

hvězdice

hvěz

Ozdoby pro děti i maminky

Všechny ozdoby značky Jungle Pinkee jsou vyrobeny v ČR a obsahují nejkvalitnější stříbro bez nežádoucích příměsí, jako je nikl či kadmium, takže jsou antibakteriální a alergicky neutrální. Dětské stříbrné šperky Jungle Pinkee vytvořila česká firma Moshna, která vychází z 25leté šperkařské tradice. Díky tomu dokázala kvalitu i design šperků dotáhnout až k dokonalosti. Maminky si mohou vybrat ze stříbrných kolekcí Moshna a Luciano Frantini, inspirované slavnou tradicí italských šperkařů.

čtyřlístek

mykti

delfin

m duch

podkova

mkočka

konici

dětské

přívěšek

Více informací i elektronické katalogy šperků naleznete na webu www.moshna.cz.    

Reklama