obrazek.png
V současnosti existuje na světě jen 8 žen – mistryň parfumérek. Oriflame pozval ne jednu, ale dvě z těchto žen, aby vytvořili vůni Infinita. Émilie Coppermann a Aliénor Massenet obě původem z Francie přinesly své unikátní náhledy a zkušenosti do tohoto moderního ženského projektu. Společně vytvořily silnou a zářivou interpretaci ženskosti založenou na vzácné a nejženštější přírodní ingredienci – jasmínu velkokvětém z Grasse.

Émilie a Aliénor vytvořily vůni Infinita okolo jedinečného jasmínu velkokvětého tak, aby vznikl moderní výklad klasické ženskosti. Květinově - ovocno - dřevitá vůně se otevírá zářivými a citrusově kořenitými tóny růžového pepře, mandarinky a kumkvatu, které přecházejí do omamného a nesmírně ženského srdce z jasmínu velkokvětého, frézie a neroli. Hřejivé tóny ambry, kašmírového dřeva a vanilky pak uzavírají celou harmonii.
5e412b20db770obrazek.png
Výsledkem je parfémovaná voda, která perfektně kombinuje zdánlivě kontrastní ingredience. Nezáleží na tom, jak definujete svou ženskost, ve vůni Infinita naleznete vždy část, která odráží váš postoj. Infinita Eau du Parfum není jen kvalitní vůně, ale znamená něco víc – je to esence ženskosti, připomínka všem ženám po celém světě, aby hrdě přijaly svou pravou ženskost.

5e412b5372ff4obrazek.pngTváří nové parfémované vody Infinita je Veronika Kašáková, modelka a zakladatelka nadačního fondu NFVK.

-> Nyní můžete vyhrát jeden z 5 parfémů Oriflame Infinita v naší soutěži <-

Koupíte na ORIFLAME.CZ
5e412b7509bb6obrazek.png

5e412b5fbb56bobrazek.png

Reklama