Pak máme pro vás krásný tip na dárek – unikátní zvířátka, která mohou děti pokresit, pak je umýt a pokreslit je znovu podle svých nápadů!

Crayola Washimals jsou unikátní zvířátka, která si mohou děti pokreslit dle své fantazie. A když se jim zvířátko přestane líbit, jednoduše ho umyjí vodou a pomalují znovu. Mají tak nekonečně mnoho variant, jak se s barvami vyřádit. Na zvířátka Washimals lze kreslit smývatelnými fixami Crayola - základní barvy najdete přímo v balení.

Zvířátka lze mýt pod kohoutkem v umyvadle, nebo přímo v přiložené vaničce, ze které skutečně teče voda! A když je zvířátko krásně umyté a čisté, je možné ho zase použít a nakreslit na něj vše, co si dítě přeje. Je super, že jej takto může pokreslit kolikrát jen chce!

Líbí se vám tento originální dárek?

Smývatelné fixy Crayola jsou součástí balení, můžete však použít i ostatní smývatelné výrobky od značky Crayola - razítkovací fixy, pastelky, voskovky a další. V sadě Washimals dítě najde 4 zvířátka, 6 omyvatelných Crayola fixů, vaničku, kartáček. Pokud vám dojdou pastelky, můžete si koupit další.

Podívejte se na video, co se se zvířátky Crayola Washimals dá dělat. Líbí se vám.

Více najdete ZDE
 

Reklama