63580c8608e10seznam.jpg
Foto: Shutterstock

V Praze za pár dní otevře své brány nevšední kino, které potěší všechny milovníky zimních, vánočních, starých, ale i jiných oblíbených filmů.

Zimní kino najdete v Holešovicích v ulici Tusarova a můžete si tam zajít na známé oblíbené filmy, jako je například Harry Potter, Grinch, Piráti z Karibiku nebo Sám doma. Vánoční nadšenci si tedy taky přijdou na své. Už u vchodu si budete připadat jako v pohádce, do kinosálu se totiž vstupuje přes skříň, která se nachází v okouzlujícím pokoji.

Kino se otevírá 6. 11. 2022 a jednotná cena za lístek bude 270 Kč, pro studenty je pro předložení ISIC karty připravena 10% sleva. Kino bude mít otevřeno od 17 do 23 hodin. Vstupenky si můžete zakoupit online, ale i na místě. Filmy se budou promítat v originálním znění s českými titulky a animované filmy s českým dabingem.

A pozor! Pokud přijdete do kina v den vašich narozenin a prokážete se průkazem, že opravdu dnes slavíte, dostanete vstupenku zdarma.

Můžete se těšit na občerstvení, jako je slaný i sladký popcorn, nachos, burrito, quesadillas a další dobroty. K pití bude na výběr z horké čokolády, svařeného vína, coly, limonád, prosecca, piva apod.

Teď už víte, kam vyrazit, až nebudete vědět, co dělat, nebo se nudit.

Zdroj: @sunset.cinema.prague

Reklama