Štědrý večer je v nenávratnu a před námi se pomalu ale jistě rýsuje další nanejvýš příjemná záležitost letošního roku. Jak se říká: To nejlepší nakonec!” Silvestr ve znamení oslav, dobrých přátel, opojné vůně alkoholu, pestrého ohňostroje a skvělého jídla jakožto předzvěst nového šťastného roku.

    Spousta z vás si již tento nejveselejší den v roce naplánovala a chystá se tradičně na hory, do divadla, či na párty. Mám-li být upřímná, jsem doslova sběrač špatných Silvestrů, někdo sbírá známky, já mám tu smůlu na nějakým způsobem zmrvené Silvestry. Tento rok se tomu doufám vyhnu, a to samé přeji i vám. A pokud stále nemáte žádný plán a představa Silvestra stráveného před televizní obrazovkou v doprovodu pokleslé a nanejvýš trapné estrádní zábavy a chlebíčků vás děsí, mám právě pro vás tip na stylový Silvestr v Bobycentru v Brně.

   Již tradičně, jako každý rok, propůjčí Bobycentrum své prostory oslavám Silvestra. Celá akce bude zahájena v 19 hodin a slavit se bude jak v Laser Show Hall, tak i ve francouzské taneční kavárně Café de Paris. K vaší zábavě poslouží tanec, vystoupení známých umělců a zahraničních dýdžejů, lightshow, erotic show, topless go-go, videoprojekce a další specialitky... Chybět nebude ani bohatý raut s doprovodem kapely  a soutěž o hodnotné ceny. Celým večerem bude provázet Leoš Mareš a s ním Michal David. Večera se zúčastní i Miss ČR Lucie Váchová, Edita Hortová a Michaela Wostlová.

 

   Vstupenky máte možnost pořídit za cenu 490 Kč, což je základní vstupenka, nezahrnující raut a slosování. Dále za 890 Kč VIP vstupenku, se kterou máte přístup na raut a možnost zařadit se do slosování. Za místenku pak zaplatíte 990 Kč.

   Vstupenky můžete zakoupit v sítích Ticketstream, v cestovních kancelářích Čedok a Firo tour a v knihkupectví Kanzelsberger, nebo si je zakoupit a vytisknout po internetu. Na místě budou k dispozici pouze VIP vstupenky za 990 Kč.

 

   Přeji příjemnou a především divokou zábavu :-) a hlavně JEN TO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU A SPOUSTU SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ!!! 

Reklama