AltermedSlunečné počasí nabízí ty nejideálnější podmínky pro relaxaci. Aby byl vysněný odpočinek skutečně bezstarostný, je nezbytně nutné chránit pokožku před škodlivými složkami slunečního záření. S nárůstem jeho intenzity totiž stoupá nejen riziko nepříjemného spálení kůže, ale také riziko vzniku rakoviny kůže. Její výskyt přitom v posledních letech poměrně dramaticky narostl! Opalovací krémy proto vybírejte obzvláště pečlivě a za kvalitními produkty se nezdráhejte vydat do lékárny.

Přípravky altermed sun mají jako jediné immune + DNA defence system

Mezi v lékárnách prodávané špičkové produkty patří ochranné opalovací přípravky řady altermed sun. Přípravky vaší pokožce poskytnou účinnou ochranu před UVA i UVB zářením. Obsahují totiž vysoce fotostabilní UV filtry v kombinaci s jedinečným immune + DNA defence systemem. Ten zabezpečuje lepší ochranu imunitního systému kůže a buněčné DNA, neboť žádné přípravky nedokážou ochránit pokožku před sluncem na 100 %. Vysokou kvalitu a účinnost ochranného systému dokazuje skutečnost, že přípravky splňují standardy EU pro filtraci UVA i UVB záření.

Superbronze urychlí přirozené opálení

AltermedDalší produkty z řady altermed sun urychlí vaše přirozené opálení. Jsou jimi mléka na opalování ve spreji altermed superbronze sun spray SPF 10 a SPF 15. Přípravky zajišťují rychlé a krásné opálení díky jedinečnému biourychlovači. Ten napomáhá vzniku kožního barviva. Spreje také obsahují betakaroten, který pomáhá chránit pokožku před předčasným stárnutím a před poškozením volnými radikály. Díky vyživujícím a hydratačním látkám pak zůstává pleť krásně hladká a svěží. Mléka neobsahují parafiny, PEGy ani parabeny, snadno se roztírají a jsou odolná vůči vodě i potu. K dostání jsou rovněž v lékárnách.

Zakoupením produktů pomáháte bojovat proti rakovině kůže

Zakoupením produktů z řady altermed sun přispíváte 3 Kč Nadačnímu fondu IKAROS na boj proti rakovině kůže. Více informací o produktech altermed sun a superbronze naleznete nejen ve vaší lékárně, ale také na webu a eshopu společnosti Altermed Corporation - www.altermed.eu.