Milé Ženy-in! Kdybych si mohla vybrat dovolenou snů, chtěla bych vidět skoro celý svět, hlavně zažít atmosféru a kulturu dané země a poznat tamější lidi. To bych ale musela žít alespoň 200 let.

Z reálného pohledu bych chtěla zažít dovolenou v přírodě Kanady, Nového Zélandu nebo Austrálie. Obzvláště v Kanadě mě láká vidět kolem sebe hory z koňského hřbetu. Ten neomezený a daleký prostor, kde vidíte jen pastviny, lesy a hory... Naše republika je nádherná, ale někdy se tady cítím jako klaustrofobik.

Samozřejmě hlavně záleží na tom, s kým dovolenou trávíte. Na dovolenou bych nikdy nejela bez partnera a našich dětí. Někdy nám z nich jde hlava kolem, ale dovolená bez společně prožitých zážitků by nestála za nic.

Bohužel na dovolenou jsme se ještě nedostali. Prožíváme ji tedy doma, s naší minizoo (jak tomu říkají kamarádky). Je to plno práce, ale taky radosti. Když jedeme navštívit na víkend mé rodiče, hlídají nám to tady ty dva dny kamarádky z města. Ony tomu říkají dovolená, je to pro ně něco jiného. Kdybychom ale chtěli odjet pryč na týden, nevím, jestli bychom sehnali našim čtyřnohým kamarádům hlídání. Ale jednou ta Kanada musí dopadnout. Už jen pro to, že tam máme přátele a děti mají i kanadské občanství.

S pozdravem tindi

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven


Co si mám představit pod "minizoo"? :)

A jaká by byla ta vaše dovolená snů, která bude tématem dnešního dne?

Napište nám, jak byste si ji představovaly. Jaká by měla být, kde byste ji rády strávily a s kým. Nebo jste ji už zažily? Splnily jste si sen?

Bylo by to moře, hory, chajda, dobrodružství, exotika, relax a pohoda na pláži? Nebo úplně něco jiného...

Nechte pracovat svou fantazii na plné obrátky, my se budeme se těšit na vaše příspěvky.

Pište na redakce@zena-in.cz

předmět: dovolená snů

Jednu z vás, která nám do redakčního mailu pošle svůj příspěvek, a ten bude pak zveřejněn, odměníme voňavkou od Avonu Secret Fantasy a šikovným zrcátkem do kabelky.

vune Secret Fantasy

 

Reklama