Děkujeme za další moc pěkná příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem tindi a vy si přečtěte, co trápí a těší ji.

Milá redakce! Po přečtení článku od Bondy jsem dostala silný pocit, že jsme sestry rozděleny při porodu. Nebo že by se náš otec někde zapomněl? Náš hlavní problém už skvěle představila Bondy, proto se nebudu opakovat. I když já zatím skončila u své pinzety a představy mojí babičky, která když skončila v nemocnici, chodili ji holit jako chlapa. Holt až jednou budu na smrtelné posteli, vnoučata nepoznají, jestli jsem děda nebo babi. 

Jsem za celý den tak utahaná, že jsem ráda, když večer vlezu do sprchy, umyji si zuby a tím má péče o mne končí. Někdy se ještě dokopu, namazat se nějakým krémem, ale nejradši jsem, když tuhle povinnost za mne vezme můj miláček.

K holičce se dostanu přesně 1x za rok, protože honit tam po salonu ještě děti, než mi kadeřnice zkrátí roztřepené konečky, se mi fakt nechce. Malovala jsem se naposledy asi tak 1 měsíc na střední, od té doby nepoužívám ani řasenku, i když tu naštěstí používat nemusím - jediný klad "jižanských genů".

Mám však velikánskou výhodu. Zatím jsem doma, takže našemu zvířectvu při poklízení nevadí, jak vypadám. A můj "manžel čekatel" zrovna včera prohlásil, že by všechny plesy zrušil, že mu zrovna známá říkala, že se v blízké vesnici paní chystala před plesem napařovat nad vodou a celou ji chrstla na sebe. Tak se proletěla tak akorát vrtulníkem. Hned jsem mu řekla: " Že mě budeš mít radši škaredou?". Zatím se po jiných neohlíží a jsme spolu spokojeni po všech stránkách, tak snad bude.

Ale jako každá žena bych i já chtěla vypadat dobře. Není však na to čas a ani peníze. Mít peníze, nechala bych si nějakou cestou trvale odstranit aspoň 50 % mé "srsti". Jenže, co jsem kolem toho všeho četla, tak zrovna 100% účinné to není, takže já bych tam musela být každý rok tak 5x, abych měla klid.

Letos mě snad čeká svatba a těším se, až mi moje kamarádka kosmetička, namaluje na můj gesicht nějaký obličej. Aspoň jednou se budu chtít cítit krásná, i když na druhou stranu se tak ke mě doma chovají. Takže mi stačí poznání, že není podstatné, být ta nejkrásnější, ale mít ty nejlepší přátele a hlavně partnera, který vás má rád takovou, jaká jste.

Moc vás všechny zdraví tindi

To jste napsala moc hezky

Co vy na to, milé ženy-in? Máte také nějaké trable se svým vzhledem? Jak o sebe pečujte? Myslíte, že je to otázka peněz? Co všechno necháváte na odbornících a co zvládáte sama? Máte ze sebe dobrý pocit? Cítíte se být krásná, nebo máte spíš mindrák? Svěříte se nám?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama