Čtenářka s nickem Tina5 napsala příspěvek i ve stavu, kdy má tlak nulanulanic, jak ho vtipně (ale jednoznačně příznačně) nazvala. Za příspěvek moc děkuji a jdeme číst.

Milá Sašenko, moc zdravím. Dnešní téma je opravdu mé, jen netuším, zda se mi vůbec podaří příspěvek dopsat, dnes jsem totálně chcíplý lev.

Jsem v ohnivém znamení, ale nějak si na znamení nehraju. Mám raději zeleninu než maso a vedro mě přímo ubíjí, ale teď je to jiné. Chodím ve svetru a silných ponožkách a hledám každý sluneční paprsek, no chodím spíše se ploužím a těším se, až si budu moci lehnout. Miluju, když se zavrtávám pod peřinu a upadám do spánku a momentálně jsem na tom tak, že si opravdu musím lehnout i přes den.

Předpověd počasí nějak nesleduju, ale nedávno se to řešilo na ž-ince, že je trojka a zle bylo snad každému. Můj tlak je taky nulanulanic. Ze všech stran je slyšet, že vysoký tlak ohrožuje zdraví a životy. Já už několikrát omdlela a několikrát se mi
stalo, že jsem uprostřed ulice musela sednout na chodník a hlavu mezi kolena(poradila mi to zdravotní sestra, když cítím, že je tlak v háji), jak mi bylo zle. Takže vysoký tlak jsem nikdy neměla, ale mě ohrožuje nízký.

Dnes se nejmladší dcerka rozhodla vstát v 5 hodin ráno. Ještě v
květnu a červnu můj čas - nejlepší na zahradničení, v zimě na pletení, však jsme si o tom nedávno psaly, ale dnes úplně vražedná hodina.

Podařilo se mi vstát a postarat se o ni, ale malá princeznička svým
pištěním vytáhla z postele i tatínka, který je sova a netuším, v kolik šel spát. Tak jsem tatínkovi uvařila jeho kotlík kafe a šla se dospat. Spala jsem ještě víc jak dvě hodiny a líp mi není. V žilách olovo a síla na nic. Manžel mě posílá zpět do postele. Snad ještě chvilku přežiju a půjdu s dcerkou. Jak mi řekl, ví, jaké to je a už se s tím naučil žít.

No, to se mám na co těšit. Nevím, zda se s tím dá naučit žít, já nějak věřím, že bude líp.
Krásný den všem
Tina5

_________

Moje milá, nejsi žádný chcíplý lvíček, jsi lvice, která bojuje. Sakriš, musíme nad tím tlakem zvítězit, ne? Otevřete si s manželem červené vínko, to trochu pomůže. My se k tomu večer také chystáme.:)

Pěkný víkend a hlavu vzhůru - určitě bude líp!

Saša

Téma dnešního dne 29. července 2011

Působí na vás klimatické změny? Včetně působnosti měsíce v úplňku?

Točení hlavy, závratě, nespavost, na to všechno mají vliv klimatické změny počasí. Vysoký tlak, nízký tlak. Biozátěž 1, 2, 3... vždyť se o tom pořád mluví. A my o tom dnes diskutujeme taky.

 • Dělají vám lépe tropy, nebo chladnější počasí?
 • Pocítíte, když má přijít změna počasí?
 • Jak to pocítíte?
 • Jak se projevují vaše problémy při změně klimatu?
 • A v kterém období nejvíce?
 • Řídíte se podle televizních biozátěží: 1, 2, 3
 • Fungují i u vás?
 • Je vám někdy tak zle, že si musíte kvůli „změně počasí“ i lehnout?
 • Působí na vás úplněk?
 • Působí na vás přechod z jednoho klimatického pásma do druhého (při cestování)
 • Měla jste tyto problémy i v dětství a mládí, nebo až v dospělosti?
 • Jste při měsíčku romantik?

A opět mě napadá řada podobných otázek, ale už nechám průchod vaší fantazii, vašim odpovědím.

Nejlepší příspěvek odměním zajímavou magickou knihou Zahradničení s Měsícem, ve které se mimo jiné dočtete i o vlivu úplňku na jednotlivá znamení. A komu bývá při změně počasí špatně, dostane ještě sypaný čaj Rooibos, mám vyzkoušeno, že pomáhá na všechny cesty ke hvězdám i zpátky na zem.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

darek

 

Reklama