Další příspěvek přišel od milující manželky a maminky s nickem Tina5. Přečtěte si, jak prožívá svátek zamilovaných ona a její rodina.

Milá redakce, zamilovanost je krásná, úžasná a povznášející věc. Láska je trošku o něčem jiném.
U nás doma nějak nedržíme svatého Valentýna nebo první máj. Snažím se manželovi i dětem dávat najevo denně, že je miluju a jsou pro ně tady na zemi nejdůležitější bytosti, i když mají své mouchy a ani oni to se mnounemají snadné.
Dnes jsem si třeba přivstala a upekla mufinky, které naše dcerky tak milují, tak je ráno do školy nebudila jen maminka, ale vůně něčeho dobrého. Bylo na nich vidět, že mají radost, i když buzení čerstvě upečenou ňaminkou u nás není vyjímkou, vařím a peču moc ráda, vstávání mi občas nedělá problém, tak spojím příjemné s užitečným velmi často.
Dnes byly holčičky překvapené trošku víc. Včera večer, když jsem dopletla x-tý pár ponožek jsem přemýšlela, do čeho se pustím dál a napadlo mě, když je dnes svátek zamilovaných zkusit uháčkovat nějaká srdíčka. Na netu je spoustu popisů. Za hodinu a půl jsem uháčkovala tři, akorát pro naše školačky. Ke každému srdíčku přiháčkovala dlouhý „ocásek“ a záložky do knihy byly na světě.

Manžel je letadlo s dlouhým startem nebo-li sova, takže po ránu se těžko vyhrabe z postele, vypije hrnek čaje, něco málo občas pojí a jde pracovat, ale večer je zas dlouho čilý(narozdíl ode mne) a bývá déle vzhůru. Já spíš skřivan po ránu se snažím být večer sovou, abych si manžela užila sobecky sama pro sebe, když usnou holčičky a my máme konečně chvilku klidu.
Občas se manžel celý den nedostane na pořádné jídlo nebo prostě nemá chuť a když se mu snažím aspoň večer připravit něco vydatnějšího, ale ne tak těžkého, aby se do tří převaloval v posteli s žaludkem plným kamení, na moji otázku, na co má chuť už mi tradičně odpovídá, že na pstruha na víně, tak se dnes na toho prstuha chystám, držte mi palce, ať se podaří a manželovi svítí oči aspoň tak jako holčičkám po ránu.

Krásný nejen dnešní den Vám všem přeje Tina5

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Tino, pstruh na víně? Panečku, ten se má. Za to musíš dostat pěknou rybí pusinku - a nebo vínovou?
Děkuji, že jsi napsala a pozdravuj holčičky :)
Saša

Téma dnešního dne: Slavíte svátek svatého Valentýna, nebo upřednostňujete 1. máj ?

Stejnou otázku jsem položila i známým osobnostem, jsem zvědavá, jaké bude společně s nimi výsledné skóre.

  • Uznáváte a slavíte svátek svatého Valentýna?
  • Co se vám na něm líbí, a co vám na něm naopak vadí?
  • Nebo upřednostňujete výše zmíněný 1. máj?
  • A jak to máte vůbec se zamilovaností? :)

Těším se na vaše příspěvky

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Partnerem dnešního tématu je firma Albi cz

albi

www.albi.cz Zde najdete inspiraci pro valentýnské dárky

Reklama