Kam letos na dovolenou? No kam jezdit, když tady je tak krásně. Zeleň všude kam se podíváme, bydlíme na konci slepé ulice, takže se nebojím děti pustit ven samotné, aby si mohly malovat křídami na silnici.

Teď místo kříd vyhrály stavby ze dřeva. Postavily si celé město i s nemocnicí a kostelíčkem. Moje kamarádka, se kterou jsem se seznámila díky ž-in, se k nám ráda vrací každé léto s celou rodinou na dovolenou.

Na zahradě máme bazén, který je v těchto dnes neustále plný radosti a smíchu, právě dozrávají jahody a začínají maliny a ostružiny.

A víte, jak voní právě posekaná tráva či čerstvě usušené seno? A jak vypadá západ slunce? Nebo naopak východ? Prostě žijeme na hranicích Jeseníků a Orlických hor a zatím nemáme potřebuju někam jezdit.

Krásnou dovolenou všem.

Tina5

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je devíza, kterou každý nemá. Máš v zásadě pravdu. Jestli člověk pokládá za nejkrásnější svůj domov a má pocit, že nejlépe si odpočine tam, je to super. Přeji Tobě i rodině krásné prázdniny! Míša

A vy? Zůstanete u rodné hroudy, nebo se letos vypravíte za vůní exotiky a dálek? Nebo jste to už stihli? Kdepak jste byli? Doporučte!

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama