Televize Prima je mediálním partnerem Fondu ohrožených dětí, se kterým spolupracuje tvář Primy rosnička Tina Pletánková. V pondělí podpořila slavnostní předání vozu ve Štěrboholích a celou akci moderovala. Auto bude denně vozit děti z Klokánku, kam potřebují. Pro Fond ohrožených dětí bylo velkým okamžikem, když kromě auta dostali darem šek na 2 000 000 Kč od zastupitelství hlavního města Prahy.

„Klokánku rozhodně nechybí to nejpodstatnější - láska, ale co si budeme povídat, materiální věci nám zkrátka dokáží život zjednodušit a jsem ráda, že u toho mohu být, a že jsou pořád lidi nepěkně nazývaní „sponzoři“, kteří to nedělali jen proto, aby měli reklamu na darovaném autě. Patří jim dík,“ zmiňuje  patronka Fondu ohrožených dětí Tina Pletánková.

Auto ročně najezdí na 50 000 km. „Je to úžasný dar, nikdy bychom si ho vlastními prostředky nemohli pořídit a přitom takové auto opravdu potřebujeme nejen kvůli zásobovaní, ale i kvůli hromadným akcím dětí. Tety a strýcové v Klokáncích pak s ním mají mnohem více možností péče. Takových aut bychom potřebovali několik. Jsme zvyklí být skromní a toto je nadstandardní, ale velice užitečný a potřebný dar. Jsem šťastná, že tvář Primy paní Tina Pletánková podporuje náš Fond a účastní se našich akcí,“ říká předsedkyně Fondu ohrožených dětí JUDr. Marie Vodičková.

Reklama