drss.jpg

Nejsnadněji se nosí ty nejjednodušší kousky. Přesně takovým kouskem je i tílko, které můžeme obléknout k sukni, kraťasům nebo kalhotám. Můžeme ho nosit samostatně nebo na něj navrstvit kardigan, mikinu, džínovou bundu nebo třeba košili…

Tento univerzální kousek se nyní přeměnil na šaty. Letní oblékání je o prodyšných lehkých látkách, a proto můžete letošní sezónu strávit v bavlněných žebrovaných šatech, které se bez námahy dají spárovat s podpatky, robustními plochým sandály i teniskami.

Krása tílkových šatů spočívá v tom, že jsou lichotivé, ať zvolíte jakoukoliv délku – mini, midi i maxi. Navíc se skvěle dají kombinovat s různými styly, protože jsou naprosto jednoduché. V oblibě je mají Kendall Jenner, Bella Hadid nebo Jennifer Lopez.

Nelze popřít, že žerzejová strečová látka se k létu velice hodí. Navíc, v tandemu s trochu skromnějšími výstřihy, které se obvykle u tílkových šatů objevují, dělají strečové látky zázraky, když chcete sofistikovaně ukázat svou postavu.

FotoJedft.jpg
Zara, 749 Kč / Zara, 699 Kč / Armani, Modivo, 1 939 Kč / Reserved, 599 Kč / GAP Store, 959 Kč / Trendyol, BezvaSport, 335 Kč
Foto: Se souhlasem Zara, Modivo, Reserved, GAP, BezvaSport

Zdroj: Autorka článku 

Reklama