5d81ef64cc830tiffany.jpg

Světoznámá značka se sídlem v New Yorku prodává luxusní šperky, mincovní stříbro, porcelán, křišťál, vůně, lahve na vodu, hodinky, osobní doplňky a některé kožené zboží. Tiffany & Co. nyní slaví 180 let od otevření první kamenné prodejny.
 
Šperky Tiffany & Co. si oblíbila řada známých osobností. Se 128karátovým diamantem značky zazářila letos na Oscarech zpěvačka Lady Gaga. Stejný diamant na sobě měla naposledy legendární herečka Audrey Hepburn, když v roce 1961 propagovala svůj ikonický film Snídaně u Tiffanyho. Velký žlutý diamant je podle Tiffany & Co. jedním z největších diamantů na světě s více než 82 třpytivými povrchy.

celeb.jpg
Na Oscarech se kouskem od Tiffanyho blýskla i Zoe Kravitz. Ta na Vanity Fair party vyrazila v podprsence z velmi jemné 18karátové zlaté síťoviny, kterou společně v limitované edici vytvořili Tiffany & Co. a návrhářka šperků Elsa Perretti, s níž značka spolupracuje už dlouhou řadu let. Podprsenka má hodnotu 24 tisíc dolarů (364 tisíc korun).

Šperky z dílny světoznámé značky na sobě měla i herečka Reese Witherspoon, která se v nich zúčastnila slavnostního večera Tiffany & Co. Blue Book v Cunard Building v New Yorku.

5d81ef5f43c75Audrey-Hepburn.jpg

Foto: Profimedia

Reklama