Tradiční výrobce cukrovinek, společnost HARIBO, mění po dlouhých 24 letech reklamní tvář značky. Oblíbeného baviče, moderátora a herce Thomase Gottschalka, nahradil od ledna tohoto roku neméně populární německý komik a herec Michael Bully Herbig. Že se jedná o vhodného nástupce Thomase Gottschalka, dokazuje i nově zveřejněné propagační video, ve kterém si oba pánové pomyslně předávají medvídkovskou štafetu. Video můžete shlédnout na stránkách společnosti www.haribo.com.

Haribo

„Tvář Thomase Gottschalka patřila v posledních 24 let neodmyslitelně k prezentaci naší firmy a za dobu této spolupráce vzniklo na 260 reklamních spotů,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Thomas Gottschalk zůstane i nadále ambasadorem značky HARIBO a bude ji podporovat zejména v oblasti charitativní činnosti. Věříme, ze spoluprací s Michaelem Bully Herbigem začne firma HARIBO  psát novou, svěží, ale jistě stále úspěšnou kapitolu své novodobé historie,“ dodává Rostislav Němec.

HARIBO je rodinná německá společnost, která se stala celosvětově známým a uznávaným pojmem. Již po desetiletí nabízí svým spotřebitelům originální a kvalitní cukrovinky, které chutnají malým i dospělým. V roce 1991 se společnost rozhodla uzavřít reklamní spolupráci se známým hercem a bavičem Thomasem Gottschalkem. Tím odstartovala nejdéle trvající partnerství mezi veřejně známou osobností a značkou, které bylo dokonce v roce 2005 zapsáno do Guinessovy knihy rekordů.

Michael Bully Herbig

Jeho místo převzal od ledna 2015 populární německý bavič Michael Bully Herbig. Ten je českému publiku znám například ze ztřeštěných komedií Manituova bota /Der Schuh des Manitu, 2001/ nebo (T)Raumschiff Surprise - Periode I /2004/. Michael Bully Herbig je v Německu oceňován i za své všestranné aktivity v oblasti filmu a zábavy. 

Nové propagační video společnosti HARIBO:

 

Reklama