Vaření je radost, ale vyžaduje čas. A toho se nám dnes při hektickém životním stylu mnoho nedostává. Naštěstí máme různé kuchyňské spotřebiče a zařízení, které nám přípravu pokrmů výrazně usnadňují. Ale co jít ještě dál a mít jen jednoho, univerzálního pomocníka?

thermomix

Multifunkční přístroj Thermomix od německo-švýcarské společnosti Vorwerk představuje právě takového všestranného pomocníka do domácnosti. Pokud bychom měli použít jen jedno slovo, které by nejlépe vystihovalo jeho výhody, řekli bychom úspora. 

  • Úspora místa

Pro plnohodnotné fungování v kuchyni vám bude opravdu stačit jen jeden přístroj. Thermomix totiž nahradí až 12 kuchyňských spotřebičů – vaří (klasicky i v páře), mixuje, seká, drtí, hněte, míchá, dusí, váží, mele, jemně ohřívá, kvedlá a připraví emulze.  

thermomix

  • Úspora času

Při přípravě jídla jsme zvyklí vařit na „více frontách“ – polévku v jednom hrnci, maso ve druhém, přílohu ve třetím. U Thermomixu je ale vše v jednom, takže odpadá přendávání surovin z mísy do pekáče, z pekáče do mísy a následné umývání deseti hrnců. Připravujete krémovou polévku? Pak není nic snazšího. Vše smícháte a rozmixujete v Thermomixu a v něm i za automatického míchání uvaříte.

  • Úspora nutričních látek

V Thermomixu snadno připravíte pokrmy přímo na míru. Vaření nebo příprava v páře trvá jen tak dlouho, jak je nezbytně nutné. Použité suroviny si tak zachovají maximum jednotlivých živin a udrží si svou přirozenou chuť.

  • Úspora financí

Thermomix je navržen tak, aby měl co nejnižší spotřebu. Díky rychlosti a snadnosti vaření si můžete celou řadu jídel připravit i doma. Například 750 gramů celozrnného chleba pořídíte v obchodě za zhruba 35 až 51 Kč. S Thermomixem jej připravíte za 11 Kč. Počáteční investice do přístroje se vám tedy brzy vrátí.

thermomix

Thermomix si oblíbila i krásná herečka a amatérská kuchařka, Markéta Hrubešová

Markéta Hrubešová miluje jednoduchost, rozsah použití a rychlost, se kterou Thermomix umí skvělé pokrmy připravit.

O tom, jak skvělá je Markéta kuchařka, a že v kuchyni si umí skvěle poradit, se můžete přesvědčit i díky kuchařce, kterou nedávno vydala. Kniha, nesoucí název Tak vařím já - 120 receptů pro vytížené maminky, obsahuje celou řadu receptů z dědictví po babičce a dalších zdrojů, které Markéta vybrala tak, aby jejich vaření bylo časově nenáročné. Protože heslo Markéty je - mít jídlo do půlhodiny na stole. Ne nadarmo má kniha podtitul - „Pro vytížené ženy“.

Díky přístroji Thermomix si Markéta ušetří hodně nádobí a především času, který je v dnešní době hodně důležitý.

Thermomix můžete zakoupit prostřednictvím přímého prodeje, v případě zájmu si sami sjednáte schůzku s vyškoleným obchodním poradcem, který vám přístroj a jeho fungování naživo předvede. Záleží pak jen na vás, zda se pro něj rozhodnete a pokud ano, poradce vám bude i nadále plně k dispozici k zodpovězení otázek a jejich řešení.

Pokud je vaším ideálem efektivní, snadné vaření a máte rádi, když to „odsejpá“, je Thermomix tou nejlepší volbou. Určitě s ním budete dlouhodobě spokojeni. Další tipy najdete na www.svetreceptu.cz a www.thermomix.cz.

Reklama